Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 24. bölüm fragmanı yayınlandı! Cezayir Tatavlalı’yı bitirebilecek mi?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 27, 2023 Yorum Yok

Oktay Kaynarca ve Haysiyet Tan’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 24. kısım fragmanı yayınlandı. Fragmanda Tito intikamını almak için Sabit’in oğlu Sait’i öldürmeye çalışırken karşısında ona Mani olmaya çalışan hiç umulmadık birini bulur ve onu öldürdüğü görülüyor. Pekala BBCS’nin 24. kısmında neler olacak? İşte aksiyon dolu sahneleriyle Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 24. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Daha Evvel Kurtlar Vadisi’nde ve nihayet olarak EDHO’da unutulmaz performans sergileyen Oktay Kaynarca, efsane bir projesi Ben Bu Cihana Sığmazam ile izleyici her hafta ekranları başına kilitliyor. Her kısmıyla heyecan uyandıran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 24. kısım fragmanı yayınlandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam, 24. kısımla 28 Mart Salı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

ben bu cihana sığmazam dizisi toplumsal medyada Doruk oldu

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN 24. KISIM FRAGMANI

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN 23. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Cezayir, kendi yerinden Tatavlalı ve Tito tarafından kaçırılan Bassilius’u yakalamak için peşlerine düşer. Zira hala Kayıkçı’yla ilgili en küçük bir bilgiye ulaşamamıştır. Daha Çok Hasım kazanmak istemeyen Tatavlalı ise Bassilius’un kaçışını organize eder. Cezayir grubuyla, Tatavlalı ve Bassilius’un izini bulur.

Cezayir, Orhan’ın vefatıyla suçlanan Leyla’nın ağır bir ceza alması için çabalayan Tatavlalı’ya karşılık, Orhan’ın hayatta olma ihtimalini düşünür ve ona nazaran devinim almaya başlar.

Leyla tecritte umutsuz bir halde yargılanmayı beklerken Firuze, Leyla’yı ziyarete gelir. Leyla içinde bulunduğu durumdan kurtulamayacağını düşünerek Firuze’den Kıymetli bir dilekte bulunur.

Firuze’nin, çalıştığı hastanenin idaresiyle yaşadığı kimi sıkıntılar, mesleğini bitirme noktasına getirir.

Oğlu Sait’in Cezayir’le girilen bir çatışmada öldüğünü öğrenen Sabit, eski hesabı kapatmak için Cezayir’i en hisli yerinden vurmak için harekete geçer.

Azamet ve Melike ise gözlerden Irak bir yerde, hayatlarıyla ilgili aldıkları Önemli bir kararı uygulamaya geçirir.

Cezayir, Bassilius’u yine ele geçirebilecek mi? Orhan’ın yaşadığını düşünen Cezayir’in kestirimi yanlışsız çıkacak mı? Firuze’nin mesleğinde nasıl bir değişim olacak? Sabit’in Cezayir’le ilgili intikam planı nedir?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu takımında:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Müşteri (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Cenk (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl metot (Canberk), tepe Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim), Işıl Yücesoy (Gülendam) üzere başarılı isimler yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yönetmen koltuğunda Haysiyet Tan’ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş’ın kaleme aldığı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin konusu şöyle:

Köklü bir aileden gelen Cezayir Türk (Oktay Kaynarca), devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, Yurt dışında devam eden operasyonlarda geçirdiği bir yaralanma sonucu hekim Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. 

Firuze’ye aşık olup tekrar bir aile kuran Cezayir, bir mühlet sonra deşifre olur ve tekrardan İstanbul’a dönmek zorunda kalır.

Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise farklı bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir