Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın dizisi Aile’nin setinde kaza! Detaylar belli oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 11, 2023 Yorum Yok

Başrollerini Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı sevilen sıra Aile’nin sıra setinde bahtsız bir kaza meydana gelmişti. Yürekleri ağza getiren kazada yaralıların olduğu öğrenilirken kazaya ait ayrıntılar da öğrenildi.

Salı akşamları Show TV‘de izleyicisiyle buluşan yeni sıra “Aile”den herkesi korkutan bir haber gelmişti. Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Parıltı Sürer, Canan Ergüder, Nejat İşler, Levent Ülgen gibi ehil ve başarılı oyuncuların takımında yer aldığı sevilen sıra Aile, salı akşamları reytingleri alt üst etmeye devam ederken dizinin setinde müthiş bir kaza meydana gelmişti. Dizinin yapımcılığını üstlenen imal şirketi Ay Yapım yürekleri ağza getiren kazayı toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı İzah ile duyurmuştu. Yaşanan vahim kazanın nasıl çıktığı nasıl meydana geldiği öğrenildi.

Aile sıra

FECİ KAZANIN AYRINTILARI AŞİKÂR OLDU!

Gazeteci Birsen Altuntaş‘tan alınan habere nazaran: dizinin akşam üstü mezarlıkta çekilen patlama sahnesinde fecî bir kaza yaşandı. Bilgilere nazaran; Yusuf Soykan‘ın vefat Yıl dönümünün çekildiği sahnede bütün oyuncular kabristanda Cazibe için bekliyorlardı. Sahne gereği bomba yüklü aracın patlatılacağı Zincirlikuyu Mezarlığı‘nda Aslan‘ın bomba konulan arabayı ayrım ederek ailesini uyardıktan sonra bombanın gürültüyle patlatılması planlanıyordu. Ancak birinci iki tekrarda Sorun çıkmamasına Karşın sahnenin 3. tekrarı yapılırken Ay Yapım‘a ilişkin olan araçta beklenmedik formda denetimsiz Aka bir patlama meydana geldi. Rüzgârın da tesiriyle artan alevler takımda Aka bir dehşet ve panik oluşturdu.

Aile dizisi kaza

NEJAT İŞLER’İN LATİFELİ, CANAN ERGÜDER’İN SAÇI YANDI

Çıkan yangında İpek Çiçek saçlarının önünü yanmaktan nihayet anda kurtarırken Ünlü oyuncular Nejat İşler‘in sakalında, Ceylan Ergüder‘in ise saçında küçük yanıklar oluştu. Paydos edilen sette AY Yapım Aka bir faciaya neden olma ihtimali olan kaza sonrasında ihmalin neden kaynaklandığını araştırmak maksadıyla inceleme başlattı.

Aile dizisinde set kazası

NE OLMUŞTU?

BAZI SET ÇALIŞANLARI YARALANMIŞTI

Dizinin 11.bölümünün çekimleri sırasında meydana gelen kazada kimi set çalışanlarının yaralandığını imal şirketi şu açıklamalar ile duyurmuştu:

“Aile dizimizin 11. kısmının efektli final sahnesinin çekimleri sırasında üzücü bir olay yaşanmıştır. Kimi çalışma arkadaşlarımızın yaralanmalarına neden olan bu olayın meydana gelmesine ait mümkün yanılgı ve ihmaller ile ilgili incelemeler başlatılmıştır. Hizmet alınan şirketler başta olmak üzere her türlü araştırma ve inceleme yapılacak ve tarafımızca sonuca ulaştırılacaktır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”

Aile sıra setinde kaza

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sinan Akçıl’dan sürpriz düet! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir