Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın dizisi Aile’nin setinde kaza! Ay Yapım’dan açıklama

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 10, 2023 Yorum Yok

Başrollerini Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı sevilen sıra Aile’nin sıra setinde bahtsız bir kaza meydana geldi. Yürekleri ağza getiren kazada yaralıların olduğu öğrenildi.

Salı akşamları Show TV‘de izleyicisiyle buluşan yeni sıra “Aile”den herkesi korkutan bir haber geldi. Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Işık Sürer, Canan Ergüder, Nejat İşler, Levent Ülgen gibi ehil ve başarılı oyuncuların takımında yer aldığı sevilen sıra Aile, salı akşamları reytingleri alt üst etmeye devam ederken dizinin setinde fecî bir kaza meydana geldi. Dizinin yapımcılığını üstlenen üretim şirketi Ay Yapım yürekleri ağza getiren kazayı toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı İzah ile duyurdu.

Aile sıra

BAZI SET ÇALIŞANLARI YARALANDI

Dizinin 11.bölümünün çekimleri sırasında meydana gelen kazada kimi set çalışanlarının yaralandığını imal şirketi şu açıklamalar ile duyurdu:

“Aile dizimizin 11. kısmının efektli final sahnesinin çekimleri sırasında üzücü bir olay yaşanmıştır. Birtakım çalışma arkadaşlarımızın yaralanmalarına neden olan bu olayın meydana gelmesine ait mümkün kusur ve ihmaller ile ilgili incelemeler başlatılmıştır. Hizmet alınan şirketler başta olmak üzere her türlü araştırma ve inceleme yapılacak ve tarafımızca sonuca ulaştırılacaktır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”

Aile sıra setinde kaza

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sinan Akçıl’dan sürpriz düet! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir