Kansere yakalanan Fulden Uras’tan üzen paylaşım!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Meme kanserine yakalanan ve tekraren ameliyat masasına yatan müzikçi Fulden Uras’tan herkesi üzen paylaşım geldi. Uras, 5 Yıl Evvel kaybettiği annesiyle fotoğrafını paylaşıp “Sana sarılabilmek için neler feda ederdim” notunu düştü.

Yakalandığı göğüs kanserinden 10 yılda 12 Defa ameliyat olan müzikçi Fulden Uras, annesiyle hastane odasında annesi Müge Akkoyunlu ile çekilen bir fotoğrafını toplumsal medyada paylaştı.

Beş Yıl Evvel ömrünü yitiren annesi Müge Akkoyunlu’yu da anan sanatçı, takipçilerini duygulandıran şu bildirisi yazdı:

“Benim canım yanıyor ameliyattan, onun canı yanıyor evladının acısından! Annelik bu türlü bir şey. Hüner doğurmakta değil! Yıl Fazla eski. Ben Tekrar İngiltere’de en güçlü ameliyatlardan birini geçirmişim ve yanı başımda meleğim anneciğim. Bedel bilin geç olmadan! Bir sesini duymak için, bir sarılabilmek için neler feda ederdim bilemezsiniz.”

“KAVUŞACAĞIZ MELEĞİM”

Fulden Uras’ın annesi Müge Akkoyunlu, 2017 yılında geçirdiği ağır enfeksiyon nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. meşhur müzikçi, annesinin mezarı başında da bir paylaşım daha yaptı ve “Kavuşacağız meleğim rahat uyu” iletisini yazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Esra Ezmeci’den Hadise sözler! “Hesabı ödemeyen erkeğe hürmet duyulmaz…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir