saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kanal 7’de Esaret dizisi milyonları ekran başına toplayacak! Esaret dizisinin konusu nedir?

Kanal 7’de Esaret dizisi milyonları ekran başına toplayacak! Esaret dizisinin konusu nedir?

admin admin -
22 0

Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini; Ünlü oyuncu Savaş Torun ve Mahassine Merabet’in paylaşacağı Esaret, Emanet dizisinin yayın saatinde ekranda olacak.

Kanal 7 ekranlarında yesyeni bir Serüven başlıyor. İntikam ve aşkın düellosu, Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini; Ünlü oyuncu Savaş Torun ve hoşluğuyla dikkatleri çeken Mahassine Merabet’in paylaşacağı Esaret, 21 Kasım’dan itibaren hafta içi her gün saat 19.00’da ekranlarda olacak.  Esaret, Kanal 7’de üç dönemdir seyirci karşısına çıkan Emanet’in yayın saatinde ekrana istikbal olmasıyla dikkat çekti.

ESARET DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, öteki yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye Amade Hira… Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin orijinal dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alacak.

Esaret; farklı öyküsü ile dikkat çekiyor. Demirhanlı Konağı Tasa bir haberle sarsılır. Ailenin başkanı, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, vazife için gittiği Afrika’da fecî bir cinayete kurban masraf. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da Istırap gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı başına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi üzere olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kader, çöl rüzgarlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur birebir yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir defa.

Yönetmen: Ayhan itina – Serkan Mut
Senaryo: Başak yazma Odası
Oyuncular: Mahassine Merabet, Savaş Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Şahit, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Beğenilen Fazilet, Sinem Karaçoban,
Müzik: Minör
Sanat Direktörü: Müslüm Çalasın
Tür: Drama
Yapım Şirketi : Karamel Yapım  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir