saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Berkay Şahin’in kızı ölümün eşiğinden döndü! Annesi ateş püskürdü

Berkay Şahin’in kızı ölümün eşiğinden döndü! Annesi ateş püskürdü

admin admin -
24 0

Şarkıcı Berkay Şahin’in kızı Aka bir kaza atlattı. Toplumsal medya hesabından görüntülü paylaşım yapan Ebeveyn hasret Şahin, ateş püskürdü.

2016 yılında hasret Ada Şahin ile nikah masasına oturan Berkay Şahin 2017 yılında Arya’yı 2019 yılında da Zeynep Mira’yı kucağına aldı. Toplumsal medyada sık sık paylaşım yaparak gündeme gelen ikili, kızlarının odasına mobilya yaptırdı. meşhur çift korkutan bir kazayla karşılaştı.

“DOLABIN KESİMİ ARYA’NIN YÜZÜNE DÜŞTÜ”

Yapılan dolaplardan birinin Arya’nın yüzüne düşmesiyle panik olan Ebeveyn hasret Ada, gördükleri karşısında veryansın etti. Toplumsal medya hesabından görüntülü paylaşım yapan Ada Şahin, mobilya firmasına adeta Öfke kustu. Şahin, “Dolabın bir modülü durduk yere düşerek Arya’nın yüzüne geldi. Siz nasıl rezil bir firmasınız? Çocukların kullanacağı bir mobilyayı nasıl inançlı halde monte edemiyorsunuz? Elim ayağım titriyor huduttan. Sizi dava edeceğim” formunda konuştu.

Özlem Ada Şahin ve kızları

“REZİL FİRMA YÜZÜNDEN KIZIM HEM KORKTU HEM DE YARALANDI”

Kızının moraran hızını paylaşan Şahin, “Baştan beri sorun yaşadık. Mobilyalar Noksan geldi, elimde dekontlar var. Monte eden takımınız bile ‘parçalar eksik, sorunlu’ diyerek şikayette bulundular hepsi elimde. Üzerine bir de durduk yere çocuğumun hızına düştü. Sakin benim yaptığım yanılgıyı yapmayın. Çocuğum Laf konusu burada. Elim ayağım titriyor. İlah beterinden korudu. Sizin ihmalkarlığınız ve rezil firmanız yüzünden çocuğum hem Fazla korktu hem de yaralandı. Boynuna bile geldi” dedi.

Berkay Şahinin kızı mevtten döndü

Berkay Şahinin kızının yüzüne dolap kapağı düştü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Girişimci Kübranur Şahin Polat bayan girişimcilere seslendi! Devlet takviyesiyle…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir