İki kanser türüne birden yakalanan Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu! Sağlık durumu…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 02, 2023 Yorum Yok

Survivor 2022’de yarışan Ünlü İsim Nagihan Karadere’den sevenlerini üzen haber geldi. 48 yaşında olan Karadere, iki kanser cinsiyle gayret eden Ünlü İsim gözyaşlarına boğuldu. İşte sıhhat durumuyla ilgili ayrıntılar…

Geçtiğimiz sene yayınlanan Survivor 2022 yarışına katılan Nagihan Karadere’den Üzücü haber gelmişti. Kansere yakalandığı öğrenilen Karadere’nin sıhhat durumuyla ilgili İzah yaptı.

NAGİHAN KARADERE

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Karadere, katıldığı canlı yayında Survivor sürecinden bahsederken duygusal anlar yaşadı. Göğüs ve rahim kanseriyle uğraş eden Karadere, sıhhat durumuyla ilgili “Survivor’dan dönünce bağışıklık sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. Ben kederden ve düşürdüğüm böbrek taşından olduğunu düşünürken kanseri öğrendim. Rahim ve göğüs kanserinin de başındayım. Yurt dışında getirilen geliştirilmiş ilaçlar kullanıyorum. Sportmen olduğum için bedenimdeki en küçük sorunun ne olduğunu görüp anlayabiliyorum. Kendimdeki kasvetleri ayrım edince Çabucak hekimime gittim. Survivor’da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın konuşulduğu üzere Survivor’la hiçbir alakası yok” dedi.

RAHİM VE GÖĞÜS KANSERİNE YAKALANDI!

Tedavi sürecinin başladığını belirten Karadere, iki kanser cinsine yakalandığını Anlatım ederek “İlaçlara başlanıldı. İkisi tıpkı anda olduğu için biraz güç oluyor ancak halledeceğim inşallah. Hekimim bana korkma dedi. En berbatı rahmi alırız dedi. Göğüs olayı daha Çok soru işareti bırakan bir durum ama” diye konuşmuştu.

Nagihan Karadere kanser

NE OLMUŞTU!

Acun Ilıcalı, ‘Survivor Panorama’ programında “Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı, ben çözemedim” dedi. Bu açıklamaya Fazla üzüldüğünü belirten 48 yaşındaki Nagihan Karadere Bilal Özcan’a şu açıklamayı yaptı.

“1 ay Evvel kanser olduğumu öğrendim ve herkes ekmeğimle oynuyor. Saatlerdir ağlıyorum. Hastalığını ailem dahi bilmiyordu, yeni öğrendiler, bugün anneme söyledim. Lütfen benim için dua edin” 

SOSYAL MEDYA AÇIKLAMA YAPTI!

Karadere, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Değerli takipçilerim, değerli dostlarım, sizleri ne kadar Fazla sevdiğimi ve bir o kadar da Fazla sevildiğimi bana bir Kez daha gösterdiğiniz için teşekkür ederim. O kadar Hassas ve memnunum ki…

Ne kadar Aka bir aile olduğumuzu bana tekrar tekrar gösterdiniz ve her Vakit şartsız koşulsuz yanımda oldunuz. Hepinize minnettarım, düzgün ki varsınız. Âlâ ki…

Sağlığım için beni arayan, soran, iletiler yağdıran herkese Ebedi teşekkürler. Ben Fazla yeterliyim, sizlerin sevgisi ile de Fazla daha süratli güzelleşeceğim.

Tedavi sürecimle ilgili olarak buradan sizi bilgilendireceğim. Anlayışınız için teşekkür ederim, sevgiyle kalın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Özlem Yıldız’ın başına gelmeyen kalmadı! önce minibüs çarptı sonra…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir