İbrahim Tatlıses İzmir’deki büyük yangından kıl payı kurtuldu! Ünlü sanatçıdan ilk paylaşım…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

İzmir’in Narlıdere ilçesinde, lüks bir sitede evvelki akşam Aka bir yangın çıktı. Alevlere teslim olan binada Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in de dairesi olduğu tespit edildi. Yangına ait paylaşım yapan Tatlıses’in vefattan kıl hissesi kurtulduğu öğrenildi. İşte ehil sanatkarın o paylaşımı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İzmir’in Narlıdere ilçesinde bulunan 4 bloklu Folkart Sitesi’nin 8 katlı binasında yangın çıktı. Alevler bütün binayı sararken Hadise yerine Fazla sayıda itfaiye, polis ve sıhhat takımı sevk edildi. Vakit vakit patlama seslerinin de geldiği yangın, İzmir’in her yerinden görüldü. Grupların 7 saatlik çalışmaları sonucu alevler söndürülürken, binanın kullanılamaz hale geldiği görüldü. meşhur türkücü İbrahim Tatlıses’in de alevlere kapılan binada bir dairesinin olduğu belirlendi. Sanatkarın toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Tatlıses’in vefattan nihayet anda kurtulduğu anlaşıldı.

Türkiye’nin gündeminde yer Meydan vahim olayla ilgili İzah yapan Bakan Koca, yangından 7 kişinin etkilendiğini ve durumlarının âlâ olduğunu belirtti.

İbrahim Tatlıses mevtten döndü

ÖLÜMDEN DÖNDÜ!

Tatlıses, “Folkart da oturan Tüm komşularıma geçmiş olsun iki gün Evvel geliyordum İzmir’e uçaklarda yer yok diye gelemedim. “Herkese geçmiş olsun. İnşallah can kaybı olmaz. Gelen mala gelsin…” dedi.

İbrahim Tatlıses

“CAN KAYBI YOK”

Öte yandan; İzmir Valisi Köşger yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi:

“Cay kaybı yok, yangının sebebi şimdi bilinmiyor. Elektrik kontağından çıkma ihtimali var. Bölgede doğal gaz yok aslında. Muhtemelen içerideki bir temastan kontaktan çıktığını pahalandırıyor arkadaşlar. Ahşap kaplamanın yangının suratını artırdığını kıymetlendiriyoruz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir