saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Deniz Seki fotoşop’u abarttı Yüzüne uyguladığı filtreyle gündem oldu

Deniz Seki fotoşop’u abarttı Yüzüne uyguladığı filtreyle gündem oldu

admin admin -
20 0

Ünlü müzikçi Deniz Seki toplumsal medya hesabında sık sık yüzüne yaptığı filtrelerle gündem olmaya devam ediyor. Seki nihayet olarak yaptığı paylaşımda ftoşop’u abarttı ve bu haliyle müzikçi Hadise’ye benzetildi.

Son günlerde Çok olan kilolarından kurtulan Deniz Seki yeni haliyle toplumsal medyadan fotoşop’lu paylaşım yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fhotoşop’lu karelerini paylaşan Seki, bu kere daha da abartarak tenkit oklarının maksadı oldu. 

52 yaşındaki Deniz Seki’nin toplumsal medya hesabından Kırmızı elbiseli bir karesini paylaştı. Seki’nin bu hali herkesi şoke etti.

Deniz Seki

Birçok toplumsal medya kullanıcısı; “Hadise Sandım”, “Hadise Akalın Seki”, “Deniz Seki’yi gören Mevcut mı”, “Başkasının fotoğrafını paylaşmış”, “Hadise sandım, bu ne yaman çelişki” yorumlarında bulundu.

DAHA önce YÜZÜNDE Kİ ŞİŞLİK DİKKAT ÇEKMİŞTİ!

Basın mensuplarıyla konuşarak İzmir’deki sahnesinden döndüğünü söyleyen Seki, “Sahnem vardı, harika geçti. Konserlerim ağır bir halde devam ediyor, ben sahnelerde Fazla memnunum. Yeni projeler de yolda” cümlelerini kurduktan sonra çıkış kapısına gerçek yürümeye devam etti.

Deniz Seki

YÜZÜNE NE OLDU?

Konser fotoğraflarına photoshop yaptığı savlarına Cevap vermeyen müzikçinin makyajsız olduğu için gözlük taktığı görüldü. meşhur ismin yüzünün şiş olması da dikkatlerden kaçmadı. Seki’nin yüzündeki şişlik sanki estetik mi yaptırdı sorularının sorulmasına neden oldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İbrahim Tatlıses İzmir’deki Aka yangından kıl hissesi kurtuldu! meşhur sanatkardan birinci paylaşım…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir