İbrahim Tatlıses Irak’ı salladı! Hayranları resmen nefes aldırmayınca polis müdahale etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Bir mağazanın açılışı için Irak’a giden İbrahim Tatlıses, hayranlarının ağır ilgisi karşısında Aka bir şaşkınlık yaşadı. Tatlıses’in etrafını çevreleyen hayranları adım atmasına dahi müsaade vermedi. Polis, kalabalığı dağıtmak için göz yaşartıcı gaz kullandı.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, daha Evvel birçok Sefer gittiği hatta orada kebap salonları açıp inşaat yatırımlarında bulunduğu Irak’a gitti. Bir markanın giysi mağazasının açılışına katılan Tatlıses Erbil kentinde Aka ilgiyle karşılandı.

İbrahim Tatlıses

Havaalanından Menfaat çıkmaz Aka bir hayran kalabalığıyla karşı karşıya kalan ehil sanatkarın arabasının dört bir yanı Iraklı hayranları tarafından sarıldı. Fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarışa giren hayranlar Tatlıses’i görmeye çalışırken izdihama Sebep oldu. Erbil’de bir erkek giysi firmasının mağaza açılışına katılan ehil sanatçı gördüğü Aka İlgi karşısında “Irak ve Erbil benim kalem” sözlerini kullandı.

İbrahim Tatlıses Iraklı hayranlarıyla bir ortaya geldi

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar Tatlıses’in mağazadan çıkmasını bekleyen hayranlar kapının önünden ayrılmayı reddedince polis, kalabalığı dağıtmak için göz yaşartıcı gaz kullanmak zorunda kaldı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arda esas ve Şebnem Schaefer yıllar sonra bir ortaya geldi! Schaefer, eski partneri hakkında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir