Hilal Cebeci’den köpeği Paris’e doğum günü kutlaması: Hoş kızım, prensesim…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 01, 2022 Yorum Yok


Bir vakitler sahnelerin aranan isimlerinden olan müzikçi Hilal Cebeci şimdilerde köpeği Paris’le gözlerden bir Ömür sürdürüyor. Kendini köpeğine adayan eski müzikçi toplumsal medya hesabından köpeğinin doğum gününü kutladı. O paylaşıma takipçilerinden zevk yağdı.

Hayvanlara olan sevgisiyle bilinen Hilal Cebeci, kendisini hayvan sever olarak tanımlayan ünlülerden. Toplumsal medya hesabından evcil hayvanlarıyla sık sık paylaşım yapan Cebeci, bu paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Köpeği Paris’in doğum gününü kutlayan müzikçi, o anları takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

Hilal Cebeci

GÜZEL KIZIM, PRENSESİM, PARİSİM…

“Güzel kızım, prensesim parisim, uzun ömürlerin olsun, huysuz ve tatlı kızım.” notuyla köpeklerini kucağına aldığı fotoğrafı toplumsal medya hesabında paylaştı. Köpeklerine olan sevgisiyle bilinen müzikçinin paylaşımda yer Meydan köpeklerinin tablosu kullanıcıların dikkatinden kaçmadı.

Hilal Cebeci’nin paylaşımı:

Hilal Cebeci ve köpekleri

4 sene önce DE KUTLAMIŞTI

Şarkıcı köpeğinin doğum günü 4 sene Evvel de şu sözlerle kutlamıştı: “Benim hoş tatlı hoş bebeğim düzgün ki doğdun seni Fazla seviyorum.”

Hilal Cebeci 2018 köpeğinin doğum günü kutlaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fenomen Ümran Avcu’nun kan donduran hayat hikayesi! “Ölüm dehşetiyle büyüdük”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir