Herkes onu Bizimkiler dizisinden tanıyordu! Ayşe Kökçü’den şoke eden Kenan Işık itirafı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

armağan Çağlayan’a konuk olan Ayşe Kökçü, Kim Milyoner Olmak İster yarışı ile hafızalara kazınan Ünlü İsim Kenan Işık ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir apartmanda yaşayan ailelerin kendi ortalarında ve etraflarıyla yaşadıkları bağları anlatan ‘Bizimkiler dizisindeki ‘Nazan’ karakteriyle tanınan Ayşe Kökçü, katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daima uzun periyodik işlerde çalıştığını belirten oyuncu, Kim Milyoner Olmak İster müsabakası ile hafızalara kazınan Ünlü İsim Kenan Işık ile ilgili “Kenan Işık geldi ve 9 sene üzere bir mühlet içerisinde bana rol verilmedi.” diyerek şaşırtan açıklamalarda bulundu. 

“İLK VAKİTLERDE TUTMADI”

Bizimkiler dizisi ile ilgili İzah yapan Ayşe Kökçü “Dizi inanılmaz bir yere çıktı. Birinci vakitlerinde hiç tutmadı hatta karikatürler vardı. Sonra dizide Aka bir patlama oldu. En nihayet Show TV’deyken kalktı. Bu reytingler ile baş edemedi” dedi.

“BANA ROL VERİLMEDİ”

Usta oyuncuya “Şehir Tiyatroları’nı bir Devre yöneten Kenan Işık birtakım şahsî bağlantıları nedeniyle bana düzgün roller vermedi” cümlesinin hatırlatılması üzerine şaşırtan itiraflarda bulundu.

Kökçü açıklamasına “Gencay Hanım Kenan Işık’tan daha Evvel genel Sanat Yönetmeni’ydi. Sonra Kenan Işık geldi ve 9 sene üzere bir mühlet içerisinde bana rol verilmedi. Ben yalnızca Lüküs hayat oynadım. Benim yaşımın en verimli vakitleriydi onlar. O denli yaptı Kenan, niyeyse onu da bilemedim” cümleleri ile devam etti.

“ALLAH ŞİFA VERSİN”

Ayşe Kökçü, “Allah şifa versin. Bu türlü bir şey yaşadık. lakin Kıymetli değil. O gitti biz Tekrar işimize devam ettik. Kim gelip kim giderse gösteri devam ediyor” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir