Güven Kıraç kameralara işte böyle yakalandı! “Tut elimi bir şey olmaz”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Son vakitlerde Özel hayatında yaşadığı değişimlerle sık sık gündem olan Güvenç Kıraç geçtiğimiz günlerde birliktelik yaşadığı kendisinden yaşça Ufak Mervenur Topugil ile görüntülendi. Kıraç, kameraları görünce panikleyen Topugil’i sakinleştirmeye çalıştı.

Birçok projede rol Meydan başarılı oyuncu Güven Kıraç, 2010 yılında nikah masasına oturduğu 12 yıllık eşi Başak Kıraç ile olan evliliğini bitirmesinin akabinde geçtiğimiz Ekim ayında kendisinden yaşça Ufak biriyle görüntülenmişti. Eşine ihanet ettiği haberleriyle magazin dünyasına bomba üzere düşen Kıraç geçtiğimiz günlerde birliktelik yaşadığı Mervenur Topugil ile Nişantaşı sokaklarında el ele görüntülendi. Kameraları görünce panikleyen Topugil ile Kıraç ortasında yaşanan uyuşmazlık kameralara yansıdı.

Güven Kıraç

“TUT ELİMİ, BIRAK ÇEKSİNLER”

Yağan yağmura aldırış etmeden Nişantaşı sokaklarında el ele romantik bir yürüyüş yapan ikili objektiflere yakalandı. Genç bayanın basın mensuplarını görünce “Bizi çekiyorlar” diyerek Kıraç’ın elini bırakmasının üzerine ikili küçük bir anlaşılmazlık yaşadı. Bunun üzerine 63 yaşındaki Kıraç’ın “Tut elimi bir şey olmaz. Bırak çeksinler” dediği duyuldu. İkili yaşanan hararetli konuşmanın akabinde el ele yürümeye devam etti.

Güven Kıraç ve Mervenur Topugil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Murat Yıldırım’a bol öpücüklü doğum günü kutlaması! Eşi Imane Elbani…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir