Emine Erdoğan’dan TOGEM Derneği üyeleriyle iftar paylaşımı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, kurucularından olduğu TOGEM-DER üyeleri evvelki akşam iftar sofrasına oturdu. Erdoğan, toplumsal medya hesabından ziyaretine dair yaptığı paylaşımında “İnsan, diğerlerini iyileştirdikçe, kendisi de düzgünleşir.” tabirlerine yer verdi.

Emine Erdoğan, ağır iftar programına devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Birlikte bir müddettir zelzele bölgelerinde iftar yapan Emine Erdoğan, evvelki akşam TOGEM Derneği’nde ağırlandı. İftar programında konuşma yapan Erdoğan, toplumsal medya paylaşımında, “Ülkemizi derin bir acıya boğan felaketlerin akabinde sırtımızdaki ağır yükü hafifleten, ortaya çıkan kardeşlik ve dayanışma ruhu oldu.” sözlerine yer verdi.

Emine Erdoğan

“İNSAN DİĞERLERİNİ İYİLEŞTİRDİKÇE KENDİSİ DE İYİLEŞİR”

Erdoğan TOGEM-DER’i etiketleyerek, “İnsan, diğerlerini iyileştirdikçe, kendisi de düzgünleşir. Bu şiarı benimseyen hayırsever vatandaşlarımız ve depremzede kardeşlerimizle TOGEM Derneği’nin iftar sofrasında buluştuk.

Emine Erdoğan TOGEMlilerle iftar yaptı

Ülkemizi derin bir acıya boğan felaketlerin akabinde sırtımızdaki ağır yükü hafifleten, ortaya çıkan kardeşlik ve dayanışma ruhu oldu.

Birlikte yol yürümekten Sevinç duyduğum TOGEM Derneği, bu süreçte hayırseverlerimizin takviyesiyle 20 yardım tırını zelzele bölgelerine ulaştırdı, 41 depremzede ailemize mesken tahsis edilmesini sağladı. 

Emine Erdoğan TOGEMde

Afetzede kardeşlerimizin yanında olan TOGEM-DER ailesine ve bütün hayırseverlerimize gönülden teşekkür ediyorum.” formunda paylaşım yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir