Görkem Sevindik’ten deprem yorumu: “Umut her zaman bizimle”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

Türkiye’de yaşanan zelzele felaketi hakkında konuşan Ünlü oyuncu Görkem Sevindik, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sevindik, yaşanan zelzeleler için “Umut her Vakit bizimle” yorumunu yaptı.

Türkiye 6 Şubat‘ta merkez üssü Kahramanmaraş olan iki Aka sarsıntıyla Asrın Felaketine uyandı. Binlerce kişinin vefatına ve Fazla sayıda insanın evsiz kalmasına Sebep olan zelzelenin ardından 2 hafta sonra Hatay‘da tekrar bir zelzele meydana geldi. Kahramanmaraş ve Hatay‘da meydana gelen bu iki Aka zelzele bütün Türkiye‘nin gündemine oturdu. Geçtiğimiz günlerde Yeniköy‘de oğluyla Bir arada objektiflere yakalanan Ateş Kuşları dizisinin oyuncusu Görkem Sevindik de muhabirlerden gelen sorulara Cevap verirken zelzele hakkında yorum yapmayı da ihmal etmedi.

Görkem Sevindik

“HER Vakit BİR ümit VARDIR”

Oğlu ile Bir arada kıyıda bisiklet çeşidi atarken objektiflere yakalanan Ünlü oyuncu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yeni projelerinin olduğunu söyleyen Sevindik, yaşanan zelzele felaketiyle ilgili ise, “Yaşadığımız bu afetten Dolayı Türk halkına geçmiş olsun. Söyleyecek Laf bulamıyorum. Her Vakit bir ümit vardır” yorumunu yaptı.

Görkem Sevindik ve oğlu

Görkem Sevindik zelzele yorumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Berfu Yenenler’den manalı ziyaret! “Emanetimi teslim ettim”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir