Geleneksek Liposuction Ameliyatı

Genel, Güzellik, Sağlık Eki 19, 2022 Yorum Yok

Normal zamanda çok fazla kilonuz olmayabilir. Ancak belli bölgelerdeki yağ oranınızın ciddi miktarda yüksek olması nedeniyle, bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Her türlü probleminizin üstesinden gelmek, bölgesel yağlarınızı aldırma anlamına da gelen Liposuction Ameliyatı sayesinde, normal dönemlerde veremediğiniz kilolardan kurtulmanız sağlanmaktadır. Özellikle basen, kalça, bel ve diz bölgelerinde sıklıkla karşılaşılan bölgesel kilo sorunlarınızın üstesinden gelmek istediğiniz zamanlarda, ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak karşılayabilirsiniz. Günümüzde en fazla kullanılan ve herkes tarafından tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemlerinin başında gelen Liposuction mantık olarak; normalde veremediğiniz kilolarınızın daha hızlı ve sorunsuz olarak ortadan kaldırılmasını, vücudunuzun belli bölgelerinde birikmiş olan yağların alınarak daha düzgün bir fiziğe sahip olmanızı sağlamakla alakalıdır. Yani belli bölgelerden kilo verme problemi yaşıyorsanız, yapmanız gereken geleneksek liposuction cerrahi müdahalesi olacaktır. Geleneksel denilmesinin amacı da, çok eski tarihlerden beri ülkemizde dahil olmak üzere; dünya üzerinde kullanılan yöntem olmasıdır.

Liposuction Estetik Tedavisi Kimlere Uygulanmalıdır?

Direkt olarak bu tedavi yöntemine başvurmak, hiçbir zaman tavsiye edilmeyecektir. Ancak, gerekli spor çalışmalarının yapılmasına rağmen, belli bölgelerden zayıflama olmuyor ve yağ ciddi oranda rahatsız ediyorsa tercih edilmelidir. Liposuction Estetik Yönetmi bazı bölgelerde kalıcı olarak yer alan her türlü yağ tabakasının ortadan kaldırılmasının sağlanması, her zaman daha estetik görüntüye kavuşabilmek ve ihtiyaç duyduğunuz vücut hatlarına hızlıca ulaşabilmenizi sağlayacak unsurları sunacaktır. Bu gibi durumlarda ise; kesinlikle doktor tavsiyesi almanız gerekecektir. Eğer hekiminiz olur verirse, o zaman sorunsuz olarak tedaviye başlayabilirsiniz. Problemlerin üstesinden gelmek için ilk tercih olmasa da, çoğunlukla tercih edilen bir yöntem olan Liposuction Ameliyatı sonucunda yağlarınızın alınması söz konusu olacaktır.

Liposuction Tedavisi ve Sonrası

Belirlenecek bölgeye özel olarak yöntemler ve ekipmanlar kullanımı sonucunda, derinin altındaki yağ tabakalarının alınmasıyla ilgili bir estetik müdahaledir. Liposuction Estetik Tedavisi sonucunda yağlarınızın tamamından kurtulabilir, daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu sayede, istediğiniz gibi kilo vermek olarak algılayabileceğiniz fırsatlar sayesinde, sizlerde mutlu ve öz güveninizin yenilendiği bir alana kavuşabilirsiniz. 10 günlük yatış süresinin olmasının ardından ise; normal ve sosyal yaşantınıza tekrardan dönebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir