Gamze Özçelik’ten şaşırtan paylaşım! ‘Artık benimle inşaAllah’ diyerek duyurdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Umuda Koşanlar Derneği’nin kurucusu ve eski oyuncu Gamze Özçelik yardıma adadığı hayatından birtakım kareleri toplumsal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor. Her paylaşımı merakla takip edilen Ünlü İsim nihayet paylaşımıyla herkesi duygulandırdı. Özçelik, toplumsal medya hesabından kendisine verilen hediyeyi paylaşarak ‘Artık benimle inşaAllah diyerek duyurdu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

38 yaşında olan Özçelik, kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile Suriye’nin İdlib kentine gitti. Dünyanın dört bir yanından yardıma gereksinimi olan insanlara yardım yapan ve oyunculuğu bırakıp maneviyata yönelen eski oyuncu Gamze Özçelik’in yayınladığı görüntüde çocuklara olan sevgisini yürekleri ısıttı.

İşte Gamze Özçelik’in “Benim için aşk dolu geçecek bir haftasonunun birinci dakikalarıydı.. “ o yayınladığı görüntü;

Ünlü oyuncu, yardım ziyaretinden çocuklarla olan kareleri Instagram’da yayınlayarak bir de duygusal not düştü. Özçelik bu kere Ufak bir kız çocuğu kendisine aldığı Armağan bilekliği paylaştı. Memnunluğu gözlerinden belirli olan Ünlü İsim ‘Bilekliğin akıbetini merak edenler varmış’ diyerek ‘Artık daima benimle’ notunu düştü.

Gamze Özçelik ınstagram

Özçelik’in paylaşımı birçok toplumsal medya kullanıcısı tarafından kısa müddette zevk ve yorum yağmuruna tutuldu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir