saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Tatlıses

Tatlıses

Genel

İbrahim Tatlıses’ten müjdeli haber! Dostları yalnız bırakmadı

admin
0 13

Türk müziğinin en Değerli isimlerinden ‘İmparator’ lakabıyla anılan İbrahim Tatlıses, yeni tekli çıkardı. Tatlıses, yeni teklisi ‘Gözleri Bela Kız’ı hayranlarının beğenisine sundu.

Genel

Ayşegül Yıldız’dan bomba itiraf! İbrahim Tatlıses ile evlenme nedenini ilk kez açıkladı

admin
0 11

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, konuk olduğu “Pembe Masa” programında evliliğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Genel

İbrahim Tatlıses İzmir’deki büyük yangından kıl payı kurtuldu! Ünlü sanatçıdan ilk paylaşım…

admin
0 26

İzmir’in Narlıdere ilçesinde, lüks bir sitede evvelki akşam Aka bir yangın çıktı. Alevlere teslim olan binada Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in de dairesi olduğu tespit edildi. Yangına ait paylaşım yapan Tatlıses’in vefattan kıl hissesi kurtulduğu öğrenildi. İşte ehil sanatkarın o paylaşımı…

Genel

İbrahim Tatlıses Irak’ı salladı! Hayranları resmen nefes aldırmayınca polis müdahale etti

admin
0 23

Bir mağazanın açılışı için Irak’a giden İbrahim Tatlıses, hayranlarının ağır ilgisi karşısında Aka bir şaşkınlık yaşadı. Tatlıses’in etrafını çevreleyen hayranları adım atmasına dahi müsaade vermedi. Polis, kalabalığı dağıtmak için göz yaşartıcı gaz kullandı.

Genel

İbrahim Tatlıses Irak’ı salladı! Hayranları resmen nefes aldırmadı

admin
0 18

Bir mağazanın açılışı için Irak’a giden İbrahim Tatlıses, hayranlarının ağır ilgisi karşısında Aka bir şaşkınlık yaşadı. Tatlıses’in etrafını çevreleyen hayranları adım atmasına dahi müsaade vermedi.

Genel

İbrahim Tatlıses: Benim meselem Türkiye, benim meselem Erdoğan!

admin
0 29

5. Sefer başvurduğu Beyaz Parti’nin Milletvekili Namzet listesinde yer almayan İbrahim Tatlıses birinci açıklamayı yaptı. Tatlıses, toplumsal medya hesabından “Benim sorunum Türkiye” diyerek takdir topladı.