Eski manken Burcu Özüyaman’ın nikahını kıyan Nihat Hatipoğlu düğün hakkında açıklama yaptı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 18, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine adım atan eski model Burcu Özüyaman’ın imam nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu kıymıştı. Düğün merasimin akabinde magazin gündemine bomba üzere düşen olayın akabinde Hatipoğlu cephesinden İzah geldi.

Bir vakitler ‘Anadolu’nun Prensesi’ diye anılan ve müzikleri ile hafızalara kazınan Sevim Egesoy‘un kızı Burcu ÖzüyamanLübnanlı Rachad Ghandour ile Four Seasons Otel’de görkemli bir düğüne imza atmıştı. Dini nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu‘nun kıyması magazin gündemini bir epey meşgul etti. çok konuşulan düğün hakkında Nihat Hatipoğlu İzah yaptı.

Ünlü müzikçi Sevim Egesoy

“TÜRKİYEDE DAHA KIYMETLİ MEVZULAR VARKEN BUNLARI KONUŞMAMAK GEREKİR”

Haberler.com’un YouTube stüdyosunda Haberler.com Haber Müdürü Olgun Kızıltepe’nin konuğu olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, düğün hakkında çıkan haberlere Cevap verdi. İslami öğretmek için Davet edildiği her yere gideceğini söyleyen Hatipoğlu, “Türkiye’de daha Değerli bahisler varken bunları konuşmamak gerekir. Toplumun her bölümü tarafından takip edilen bir beşerim. Toplumun her kısmından beşerle da fotoğraf çektirmişimdir. İslam’ı bildirim etmek için bir şahıs kazanacaksam binlerce kilometre gitmeye razıyım. Ben hayatım boyunca daima insanları kurtarmaya ve İslam’ı anlatmaya uğraş ettim. İslam’ın yumuşak olan yüzünü göstermeye çalıştım lakin daima farklı şeyler gösteriliyor. Bildiri stilim yalnızca cami değil, her yerde var. Bir yere Davet edildiğimde bir fayda sağlayacaksam hayır demem” sözlerini kullandı.

Nihat hatipoğlu İzah yaptı

     NE OLMUŞTU?

NİHAT HATİPOĞLU NİKAHI KIYDI!

Birçok yerli ve yabancı davetlinin katıldığı görkemli düğünde çiftin imam nikahlarını ismini sıkça duyduğumuz Nihat Hatipoğlu kıymıştı Düğüne eşinin eşlik etmesiyle katılan Hatipoğlu, nikahı kıydıktan sonra evlilik hakkında ikili Kıymetli tavsiyeler vermeyi de ihmal etmemişti.

Nihat Hatipoğlu imam nikahını kıyarken ki konuşması

ÜNLÜ İSİMLER DÜĞÜNE AKIN ETTİ

Sosyal medyada gündem olan düğüne sanat topluluğundan da pek Fazla İsim eşlik etti. Aralarında Özge Ulusoy, Gülay Kamaz, İpek Şafak üzere isimler yer almıştı. Semazen şovlarından sonra Türkiye’nin her bölümünden oluşan Özel dans içerikleri ile gece geç saate kadar devam etmişti.

Burcu özüyaman evlendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Emine Erdoğan Bali’de lider eşleriyle buluştu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir