Acun Ilıcalı paylaşım yaptı Şeyma Subaşı gözyaşlarına boğuldu! Gelen yoruma ise…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 18, 2022 Yorum Yok

Ünlü üretimci ve sunucu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde kızı Melisa ile çekildiği bir fotoğrafı toplumsal medyadan paylaştı. Paylaşımı gören Şeyma Subaşı ise göz yaşlarını tutamadı. Subaşı bir takipçisinden gelen yorum bildirisine ise Cevap verdi.

Bir Devre Şeyma Subaşı ile evlilik yaşayan ve münasebetleri ile magazin gündeminden düşmeyen Acun Ilıcalı şimdiler de ise Ayça Çağla Altunkaya ile birlikteliğiyle isminden sıkça Laf ettiriyor. Ilıcalı, Şeyma Subaşından dünyaya gelen kızı Melisa ile çekildiği bir fotoğrafı toplumsal medya platformunda paylaştı. Paylaşımının üzerine Subaşının hesabında yayınladığı fotoğraf ise dikkatleri üzerine çekti.

“SANIRIM PAYLAŞMAMALIYDIM”

Subaşı, Acun Ilıcanın paylaşımından sonra kızı Melisa ile çekildiği kareleri peş peşe yayınladı. Subaşı daha sonra da ağladığı bir pozunu paylaşarak “Sanırım bunu paylaşmamalıydım fakat aslında paylaştım” notunu ekledi.

TAKİPÇİSİNE KARŞILIK VERDİ

Paylaşımdan sonra fotoğraf kareleri gündeme oturdu. Bir takipçisinin  “Çok üzgünüm senin ismine. Melisa bu periyotlarını, yaşlarını tekrar yaşamayacak ve annesi olarak yanında değilsin” iletisini yayınlayarak şu yanıtı verdi: “Bütün dayanaklarınız, dualarınız için amin diyorum” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Emine Erdoğan Bali’de başkan eşleriyle buluştu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir