Emine Erdoğan milli gururumuz TCG Anadolu paylaşımı yaptı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 24, 2023 Yorum Yok

Yerli ve ulusal üretimlerimizden olan TCG Anadolu Mavi Vatan’da milletimizin hizmetine sunuldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Twitter hesabından Türkiye’nin gururu TCG Anadolu’ya yer verdi. Erdoğan, “Denizleri sakin, pruvası neta olsun…” sözlerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, geçtiğimiz hafta milletimizin hizmetine sunulan dünyanın birinci SİHA gemisi TCG Anadolu paylaşımı yaptı. Erdoğan, paylaşımında “Milli gururumuz #TCGAnadolu’yu depremzede çocuklarımızla Birlikte maviliklere uğurladık! Denizleri sakin, pruvası neta olsun…” kelamlarına yer verdi.

Emine Erdoğan

“DENİZLERİ SAKİN, PRUVASI NETA OLSUN”

Erdoğan, Twitter paylaşımının devamında şu tabirlere yer verdi:

“Dünyanın birinci SİHA gemisi, ülkemizin ise en Aka askeri gemisi olan TCG Anadolu’nun Mavi Vatan’daki gücümüze Güç katacağına yürekten inanıyor, emeği geçen herkesi kutluyorum.

23 Nisan coşkusunu paylaştığımız çocuklarımız, ülkemizin bedellerine sahip çıkarak, bu bayrağı geleceğe taşıyacaklar. #TürkiyeYüzyılı’nı onların kararlılığı inşa edecek.

Gözlerindeki heyecan ve memnunluk, başaracaklarının ispatı. Tüm evlatlarımızın azmine  olan inancımız tam. Yolları, bahtları Aleni olsun.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir