Emine Erdoğan Bali’de lider eşleriyle buluştu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 15, 2022 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Endonezya’da G20 ülkeleriyle bir ortaya gelmesinin akabinde Emine Erdoğan da başkan eşleriyle buluşmuştu. nihayet olarak Bali’de İspanya Başbakanı’nın eşi María Begoña Gómez Fernández ve Güney Kore Devlet Lideri’nin eşi Keon-Hee Kim ile bir ortaya gelen Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabından paylaşım yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bu Sefer İspanya Başbakanı’nın eşi María Begoña Gómez Fernández ve Güney Kore Devlet Lideri’nin eşi Keon-Hee Kim ile paylaşım yaptı. Endonezya’ya bağlı Bali’de başkan eşleriyle bir ortaya gelen Emine Erdoğan paylaşımında, sıfır atık uygun niyet beyanının ehemmiyetine vurgu yaptı.

Emine Erdoğan ve María Begoña Gómez Fernández

“ÜLKEMİZDEKİ YENİLENEBİLİR GÜÇ UYGULAMALARINI ANLATTIK”

Sıfır atık ve sürdürülebilir projeleriyle bütün dünyaya Örnek olan Erdoğan, Twitter hesabından şu tabirlere yer verdi:

“İspanya Başbakanı’nın eşi María Begoña Gómez Fernández ile Bali’de görüştük.

#SıfırAtık Güzel Niyet Beyanı hakkında deneyimlerimizi paylaştık. Dünyayı tehdit eden su krizi için global Amel birliğinin ehemmiyetine değinerek ülkemizdeki yenilebilir güç uygulamalarını anlattık.”

https://twitter.com/EmineErdogan/status/1592490829155028999

 “ORTAK ÇALIŞMA ALANLARIMIZ ÜZERİNE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK”

Keon-Hee Kim ile de sıfır atık ile ilgili ortak Fikir alışverişinde bulunduğunu söyleyen Erdoğan, memnuniyet duyduğunu lisana getirdi. Emine Erdoğan, “#SıfırAtık projesinin serüvenini anlatarak Bayan Kim’den ülkesindeki atık idaresi uygulamaları hakkında bilgi aldım. Ortak çalışma alanlarımız üzerine Fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

https://twitter.com/EmineErdogan/status/1592504141590728706

Emine Erdoğan ve Keon-Hee Kim

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir