Ebru Şallı’dan yürek yakan itiraf: Oğlum ölünce üzüntüden dişlerim kırılmıştı şimdi de…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 16, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz gün Etiler’de bir yerde sarsıntıyla ilgili haberleri takip ederken görüntülenen Ebru Şallı, gözyaşlarına Yargıç olamamıştı. Keder ve gerilimden dişlerini sıkmaya başladığını açıklayan Şallı, “Bu diş sıkma hastalığım Pars hastanede tedavi görürken başlamıştı. Dişlerim kırıldı.” dedi.

Ünlü model Ebru Şallı, geçtiğimiz gün Akmerkez’de bir mücevher mağazasını gezerken objektiflere yansıdı. Yaklaşık 1 saat boyunca alışveriş yapan Şallı, mağaza çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan Fazla etkilenen ve birkaç gün Evvel ağlarken görüntülenen Şallı, muhabirlerin “İyi gördük sizi” sözleri üzerine açıklamalarda bulundu.

Ebru Şallı

“ÜZÜNTÜDEN DİŞLERİM KIRILDI”

“Üç hafta hiç uyumadım. Kederden Daimi dişlerimi sıktım. Dişim kırıldı.” diyen Şallı, 10 yaşındaki oğlu Pars’ın vefatından beri dişlerini sıkmaya başladığını söyledi. Aka keder yaşadığını lisana getiren Şallı, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Bu diş sıkma hastalığım Pars hastanede tedavi görürken başlamıştı. O Vakit da bir dişimi kırmıştım. Aka bir ameliyat geçirdim. Sonlarım Fazla bozuk. Hayattan keyif alamıyorum. Bu Aralık hayalimde daima zelzele oluyor, Daimi bunu görüyorum, uyuyamama sebeplerimden biridir bu durum da.”

DAHA önce NE OLDU?

Tüm Türkiye’yi Yasa boğan Kahramanmaraş merkezli zelzeleler, Aka bir Üzüntü ve endişeye neden oldu. Binlerce kişinin ömrünü yitirdiği ve evsiz kaldığı zelzele bölgesi için harekete geçen vatandaşlar birçok bağış ve yardımda bulunmaya çalışıyor.

Deprem

Önceki gün Etiler’de görüntülenen Ebru Şallı da zelzele bölgesinden gelen haberleri takip ederken objektiflere yansıdı.

Ebru Şallı

Son derece üzgün olduğu görülen Şallı, başını iki elinin ortasına alarak gözyaşlarına boğuldu. Biricik başına acısını yaşayan Şallı, gazetecilerin kendisini görüntülediğini ayrım edince yerin İç kısmına geçti. 

Ebru Şallı ağlarken görüntülendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arzu Yanardağ’a sinema setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir