Doğal Saç Düzleştirme Formülü

Güzellik Ağu 16, 2022 Yorum Yok

Özellikle genç kızlar ve orta yaşlarda ki kadınlar saçlarının dümdüz olmasına büyük önem veriyor. Bunun için bir çoğu sabah işe yada okula girmeden önce saçlarını ısıtıcı bir düzleştirici ile düzleştirerek saçlarına zarar veriyor. Düz saçlar daha hoş ve şık durduğu kesin bir durum ancak saç düzleştiricilerinde saçları çok yıprattığı da kesin bu anlamda saç düzleştirici kullanma saçların kırılmasına dökülmesine neden oluyor. Bu nedenle saçlarını her gün mutlaka düzleştiren bunun için saatlerini harcayan ve sonuç olarak saçlarını yıpratan kadınlara hem saçlarını besleyecek hem de dümdüz olmasını sağlayacak bir formül sunuyoruz.

Doğal Saç Düzleştirme

Her şeyden önce formülümüz için ihtiyacımız olanların listesini sayalım. Bu formülün olmazsa olmazı süt bir sprey şişesini yarısına kadar süt ile doldurun isteğinize göre bu Hindistan cevizi sütü de olabilir. Şişenin üzerine bir kaşık bal ve bir limonun suyunun ilave edin. Bu karışımı buzdolabına kaldırın ve bir saat bekletin sonra sprey yardımı ile saçlarınızın dibinden ucuna kadar iyice sıkın ve masaj yaparak tamamını nemlendirin saçlarınızı kalın sık uçlu bir tarakla tarayın. Yaklaşık 10 dakika sonra duşa girerek saçlarınızı iyice köpürterek yıkayın.

Duştan çıktıktan sonra saçlarınızı doğal yollarla kurutun yada fön makinesi ile yukarıdan aşağıya dik olarak uygulayın saçlarınızın düzleştiğini fark edeceksiniz. Bu formulu uyguladıkça saçlarınızın artık dümdüz olduğunu fark edeceksiniz

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir