Dilan Polat yine gündemde! Eşi Engin Polat’tan gelen yıldönümü sürprizi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Abartılı Ömür biçimiyle bilinen toplumsal medya fenomeni Dilan Polat’ın paylaşımları toplumsal medyada Aka ilgiyle takip ediliyor. Eşi Engin Polat ile olan görüntüleri Fazla konuşulan toplumsal medya fenomeni bu görüntülere bir yenisini ekleyerek yine gündeme geldi. Evlilik Yıl dönümlerini kutlayan çift toplumsal medyanın Yeniden lisanına düştü.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Doğum fotoğrafçısı olarak başladığı meslek hayatına, kız kardeşiyle Bir arada açtığı hoşluk merkeziyle devam eden toplumsal medya fenomeni Dilan Polat her hareketiyle toplumsal medyanın gündemine düşmeyi başarıyor. Milyon takipçiye ulaşan fenomenin her paylaşımı toplumsal medyada Aka ses getiriyor. Bu ses getiren paylaşımlara bir yenisini ekleyen Polat toplumsal medyada Yeniden gündem oldu.

Dilan Polat

“SAÇMALAMA ENGİNNN” NİDALARIYLA HERKESİN DİLİNDE

Hem eşi hem de ortağı olan Engin Polat ile paylaştığı görüntülerle toplumsal medyada gündem olan fenomen “Saçmalama Enginn” nidalarıyla herkesin lisanında. Doğum gününde eşinin kendisine aldığı lüks otomobil ve açtığı şatafatlı kuyumcu ile toplumsal medyada gündem olan Polat artık de eşinin Yıl dönümü için hazırladığı jest ile gündeme geldi.

Dilan Polat

GÜLLERLE DOLU BİR JEST!

Eşinin yaptığı ve paylaştığı her jesti “Saçmalama Enginn” nidalarıyla toplumsal medya hesabından paylaşan Dilan Polat bu sefer de eşinin Yıl dönümleri için yaptığı jesti paylaştı.

 

Dilan Polat ve Engin Polat

Lüks konutlarının her yerini Kırmızı güllerle kaplatan eşinin bu jestini kayda Meydan fenomen manzaraları toplumsal medya hesabından paylaştı. Eşinin sürprizi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Polat paylaşımlarına “Nice yıllara sevdiğim” notunu düştü. Bu paylaşımlara toplumsal medyadan yorum yağdı.

Engin Polat

Engin Polat

Dilan Polat’ın paylaştığı, eşinin Yıl dönümü sürprizinin görüntüsü:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir