Depremzedeler için bağış toplayan Meryem Uzerli’yi çılgına döndüren eleştiri!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 20, 2023 Yorum Yok

Dünya genelinde yankı uyandıran Türkiye’deki zelzelelerin akabinde Ünlü oyuncu Meryem Uzerli Dubai’deki TIME 100 Awards Töreni’nde depremzedeler için yardım topladı. Bir takipçisi tarafından zelzeleyle ilgili paylaşım yapmaması üzerine eleştirilen Uzerli, adeta çılgına döndü. Oyuncu, “Lütfen bu türlü bir trajik durumda insanları yargılamayın” dedi.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka sarsıntının akabinde devlet bünyesinde olan kuruluşlarla birlikte Ünlü isimlerin de bulunduğu binlerce istekli tarafından yardım seferberliği başlatıldı. Yurt dışında yaşayan oyuncu Meryem Uzerli ise Dubai’deki TIME 100 Awards Töreni’nde depremzedeler için bağış topladı. Sosyal medyada paylaşım yapmadığı gerekçesiyle bir takipçisinin tenkidine maruz kalan Uzerli, adeta çılgına döndü.

Meryem Uzerli

“BU İLETİNİZİ İNSANİ MANADA ANLAMIYORUM”

Bir kullanıcının “İnanılmazsın, Hailey Bieber bile senden Evvel paylaşım yaptı” yorumu üzerine Uzerli, “Sizin bildirinizi insani manada anlamıyorum. Birinci gün stroy paylaştım. Burada Çabucak birinci saatlerde Nakit toplayıp gönderdik. Lütfen bu türlü bir trajik durumda insanları toplumsal medya yüzünden yargılamayın. O Vakit yalnızca ve yalnızca toplumsal medya hastalık, güya gerçek hayat yok. arka planda gerçek hayatta neler yapılıyor bilmediğiniz için” halinde Karşılık verdi.

Meryem Uzerli gelen tenkide reaksiyon gösterdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Pınar Altuğ’un yıllar Evvel sarsıntıyla ilgili söylediği kelamlar gündem oldu! Çocuklar Duymasın…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir