Deprem tatbikatı sırasında AFAD’da Edis’ten Martılar çaldı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Düzce Depremi’nin 23’üncü yılı münasebetiyle zelzelenin meydana geldiği saat 18.57’de AFAD uyumunda gerçekleştirilen zelzele tatbikatında yaşananlar toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. AFAD liderinin canlı yayında İzah yaptığı anda arttan Ünlü müzikçi Edis’in “Martılar” müziğinin çalması herkesi şaşırttı.

12 Kasım 1999 yılında gerçekleşen Düzce zelzelesinin 23’üncü yıldönümünde depremin meydana geldiği saat 18.57’de Türkiye geneli ve KKTC’de “Deprem anı diyar Tatbikatı” gerçekleştirildi. Birkaç gündür vatandaşların telefonlarına tatbikat iletisi gönderen AFAD, radyo ve televizyonlardan da duyurularda bulunmuştu. 

Türkiye’nin 81 vilayetinde ve KKTC’de eş vakitli olarak gerçekleştirilen tatbikat Kanal D ekranlarında canlı bir formda yayınlandı. “Çök kapan tutun” tatbikatının yapıldığı sırada Ünlü müzikçi Edis’in “Martılar” müziğinin arttan çalması toplumsal medyaya damga vurdu. Kendi müziğinin AFAD tatbikatı sırasında çalındığını gören Edis ise Twitter hesabından “Bana kendi müziğimle çök kapan yaptırdınız ya” biçiminde esprili bir paylaşımda bulundu. 

Edis Twitter paylaşımı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir