Burak Deniz Nilperi Şahinkaya’ya küfürler yağdırmıştı! Ünlü oyuncunun öfkesi dinmiyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Adana’da yaşadıkları münakaşa ile gündeme gelen oyuncu Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya ortasında sular durulmuyor. Deniz’in kendisine küfür ettiğini ve arbede çıkardığını ileri süren Şahinkaya, mevzuyu mahkemede çözme kararı almıştı. Yaşananların akabinde sessizliğini bozan Şahinkaya, davadan Geri adım attığına dair çıkan argümanlara Cevap verdi.

“Şahmeran” dizisinin çekimleri için birkaç ay Evvel Adana’da olan Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya ortasında çıkan tansiyon toplumsal medyaya damga vurmuştu. 29’uncusu düzenlenen Adana Altınkoza Sinema Festivali‘ne katılmak için kente gelen Şahinkaya, tezlere nazaran kaldığı otelde Deniz ile karşılaştı ve ikili ortasında münakaşa çıktı. Deniz’in kendisine küfür ettiğini ileri süren Nilperi Şahinkaya mevzuyu yargıya taşıma kararı aldı. 

Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya

Burak Deniz’in özrünü kabul etmeyen Şahinkaya, olayla ilgili nihayet olarak “Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım” tabirlerini kullanmıştı. Evvelki gün bir stantta objektiflere yansıyan Şahinkaya, “davadan vazgeçtiğine” dair çıkan haberlere açıklık getirdi. 

Nilperi Şahinkaya

“Süreç devam ediyor ve savcı atandı” siye kelamlarına başlayan Ünlü oyuncu “Uzun Vakit olduğu için beşerler da soruyor, ‘Geri adım mı attınız’ diye lakin o denli bir şey yok. Özürlük bir durum yok. Kimsenin de barışma için vesile olmasına gerek yok. Ferdî birçok Sıkıntı var. Bu özüre ikna olmamak için Fazla sebebim Mevcut lakin açıklayamam” formunda konuştu. 

Burak Deniz

NE OLMUŞTU?

Burak Deniz ile yaşadığı tansiyon dolu dakikalar hakkında Ödül merasimi öncesi İzah yapan Şahinkaya, “Bu geceye katıldığım için Fazla memnunum. Burada ben de Ödül vereceğim. Adana’yı Fazla seviyorum. Tüzel süreç başladı, artık hususun detaylarını avukatlarımızdan öğrenirsiniz. Bununla ilgili daha Çok konuşmayacağım” ifadelerini kullandı.

Nilperi Şahinkaya

“UMARIM BU KIRGINLIKLAR EN KISA VAKİTTE nihayet BULUR”

Yaşananların akabinde toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Burak Deniz, şu sözleri kullandı:

“Adana Sinema Şenliği nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim formda arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan olay nedeniyle tekrardan Fazla üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, epey tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden Çabucak ve şahsen özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim direkt bağlantıya geçmeye çalıştım lakin başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu bahtsız olaydan ve topluma Örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan dolayı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıyeten o gece olaya Şahit olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyuna bu türlü bir hususla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar en kısa vakitte nihayet bulur”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Deprem tatbikatı sırasında AFAD’da Edis’ten Martılar çaldı! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir