Demet Özdemir’den deprem için çalışan maden işçilerine teşekkür etti! “Sizi unutmayacağız”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 18, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş merkezli iki Aka zelzelenin akabinde yıkıntı altında kalanları kurtarmak için arama-kurtarma takımına maden personelleri de katıldı. meşhur oyuncu toplumsal medya hesabından zelzele için canla başla çalışan maden çalışanlarına “Sizi unutmayacağız” diyerek teşekkür etti.

Türkiye’yi Tasa bir sabaha uyandıran Kahramanmaraş merkezli iki Aka sarsıntının akabinde birçok maddi ve manevi kayıp yaşandı. Geride yıkıcı hasarlar bırakan zelzelenin akabinde Türkiye’den ve dünyadan birçok grup yardıma geldi. Yardıma gelen takımların ortasında Zonguldak Türkiye Taşkömürü Kurumu’ndan (TTK) zelzele bölgesine gelen madencilerde vardı.

“MADEN ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ”

Oyuncu Demet Özdemir, toplumsal medya hesabı üzerinden zelzelede arama-kurtarma grubuna dayanak veren maden emekçilerine teşekkürünü şu sözlerle dillendirdi: “Bu vakte kadar hatta hâlâ yıkıntı çalışmalarına Aka ölçüde yüreğini, gücünü koymuş, yüksek ölçüde tespit ve başarılı kurtarmaları bizlere yaşatan madencilerimize Ebedi teşekkür ediyorum. Sizi unutmayacağız.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Umke nedir, vazifeleri nelerdir? Umke’den soluk kesen kurtarma operasyonu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir