CZN Burak’tan deprem bölgesine alkışlanacak hareket!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 25, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş merkezli sarsıntıların akabinde bölgeye giderek arama kurtarma çalışmalarına dayanak olan CZN Burak Özdemir, nihayet hareketiyle takdir topladı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntıların akabinde yaralar sarılmaya devam ediyor. Depremin birinci gününden bu yana afet bölgesine giderek yardım çalışmalarına dayanak olan fenomen işletmeci ve şef CZN Burak, milyonlarca takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından yaptığı nihayet paylaşımıyla yürekleri ısıttı.

Daha Evvel Ronaldinho ve Messi’nin imzalı formalarını depremzedeler için Aleni artırmaya çıkaran ve elde edilen geliri muhtaçlık sahibi vatandaşlar için bağışlayan Ünlü fenomen, alkış toplayan bir harekete daha imza attı.

Afet bölgesinde günlerce Yemek dağıtan CZN Burak nihayet olarak, zelzeleden en Fazla etkilenen vilayetlerin başında gelen Osmaniye’de yaşayan Fatma teyzenin hasar gören meskenini tadilata soktu.

Evin yenilenme kademesinde tadilat ve paklık işlerinde de şahsen Yardımcı olan CZN Burak, meskenin nihayet halini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Fatma teyzenin hasar gören meskenini torunlarıyla Bir arada temizleyen Ünlü şef, meskenin şu anki halini; ”Fatma teyzemizin konutunu yeniledik. Torunları ile birlikte temizliyoruz. nihayet halini yakında sizlerle paylaşacağız. Teşekkür ederiz” notuyla yayınladı.

Instagram’da 48.2 milyon takipçisi bulunan Ünlü İsim bu hareketiyle bir Defa daha gönülleri fethetti.

Öte yandan; CZN Burak, zelzelenin 12’nci gününde kardeşleri Melek ve ümit ile Birlikte cansız vücuduna ulaşılan fenomen Taha Duymaz’ın, Hatay’da yaşayan annesi Meryem Duymaz’ı ziyaret etmiş ve o anları toplumsal medya hesabından ”Taha kardeşimin ailesi Meryem annenin yanına geldim” notuyla paylaşmıtşı. Zelzelede üç evladını kaybeden acılı Ebeveyn Meryem Duymaz ile CZN Burak’ın kavuşma anları herkesi duygulandırmıştı.

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir