ABD’li aktör Eric Braeden kötü haberi verdi! “Kansere yakalandım”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 25, 2023 Yorum Yok

‘Yalan Rüzgarı’ ismiyle yayımlanan ‘Young and the Restless’ dizisinin yıldızı Eric Braeden, toplumsal medya hesabından sıhhati hakkında üzücü bir İlan yayımladı. Alman asıllı Amerikalı oyuncu Braeden, ileri derecede kansere yakalandığını açıkladı.

90’lı yıllara damgasını vuran ‘Yalan Rüzgar’ dizisindeki performansıyla isminden Laf ettiren Ünlü aktör Eric Braeden, kansere yakalandığına dair açıklamada bulundu. Dizide Victor Newman karakterine hayat veren Braeden, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda hastalığı ve tedavi süreciyle ilgili hayranlarını bilgilendirdi.

Ünlü aktör kanser olduğunu açıkladı

TEDAVİ SÜRECİNİ ANLATTI

Instagram’da görüntülü bir paylaşım yapan 82 yaşındaki Ünlü oyuncu, prostatıyla ilgili meseleler yaşadığını ve nasıl tedavi edileceğini görüşmek üzere bir üroloğa gittiğini belirtti. Önerilen tedavi sonrası sorunun daha da kötüleştiğini belirten aktör, ikinci hekim görüşmesinde kanser teşhisi konulduğunu açıkladı.

Eric Braeden kansere yakalandığını açıkladı

NTV’nin haberine nazaran; Braeden, “Doktorlar ‘yüksek dereceli kanser hücreleri’ bulduktan sonra tedavi görmeye başladım” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Demet Akalın ve Okan Kurt’tan romantik dans! meşhur müzikçinin doğum gününde…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir