Cami imamı depremzede çocuklar için yaptı! O hareketiyle bir nebzede olsa yüzleri gülümsetti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 08, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzele sonrasında birçok vilayette Tasa haberler gelmeye devam ediyor. Depremzedeler mescitlere, okullara, çadırlara yerleşirken bu süreçte içleri ısıtan haberlerde gündeme yansıyor. dahil ısıtan durumlardan biri de mescide yerleşen çocuklar için duvara çizgi sinema yansıttı. İçleri ısıtan bu durum bir nebzede olsun yüzleri gülümsetti.

6 Şubat Pazartesi günü saat 04:17 geçe meydana gelen Kahramanmaraş merkezli zelzele sonrasında Acı haberle bir sabaha uyanıldı. Birçok ili de etkileyen sarsıntı, Aka can kayıplarına ve hasara yol açtı. Şiddetli şartlar altında devam eden bu süreç de hoş haberlerde bir bir arkasına geldi. Depremden kurtarılan depremzedeler okullara, mescitlere, çadırlara ve birçok otellere yerleştirildi. Zelzeleden sonra toplumsal medyadan paylaşılan bir görsel ise içleri bir nebzede olsa ısıtmaya yetti.

deprem

CAMİDE İÇ ISITAN GÖRSEL

Türkiye’yi Yasa boğan zelzeleyle ilgili Tasa haberler gelirken içleri ısıtan duyumlarda gelmeye devam ediyor. Onlardan biride depremzedeye maruz kalan çocukların, mescitte koruma edildiği esnada imamın çocuklar sıkılmasın diye projeksiyon aletiyle duvara çizgi sinema yansıttığı anlar oldu. 

Deprem

Depremde hayat kurtaran davranışlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

MasterChef Türkiye grubu zelzele bölgelerine yola çıktı! Mehmet Yalçınkaya paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir