Burcu tek eşiyle fotoğraf paylaştı! O fotoğrafa o denli bir yorum geldi ki

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 03, 2022 Yorum Yok


Burcu Biricik, toplumsal medyada takipçilerine eşiyle Bir arada çekildiği fotoğraf karelerini yayınladı. Fotoğrafı görenler kısa mühlet içerisinde zevk yağmuruna tuttu. Hoş oyuncunun paylaştığı fotoğrafa o denli bir yorum geldi ki… İşte Burcu Biriciğin o paylaşımı.

Miss Mediterranean hoşluk yarışında Akdeniz Kraliçesi seçilen Burcu Biricik, ‘Maçolar’ dizisinde bir Yan rolle televizyon hayatına atılmıştı. Şimdilerde ise başrolünü üstlendiği ‘Camdaki Kız’ dizisiyle ekranlar karşısında yer alıyor. Oyunculuğu ve hoşluğuyla herkesi kendine hayran bırakan Burcu Biricik, bu Sefer de toplumsal medya hesabından eşiyle çekildiği fotoğraf karelerini paylaştı.

Camdaki kız burcu biriciğin eşi

Başarılı oyuncu, 2016 yılında hastalıkta ve sıhhatte eşi Emre Yetkine ‘evet’ demişti. Biricik, eşi Uzman ile çekildiği kareyi Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Bir takipçisinin yaptığı yorum ise dikkat çekti.

burcu biriciğin eşi emre yetkin

“GÜZEL BİR BAYANIN YANINDA OLAĞAN BİR İNSAN GÖRDÜM”

Biricik’in bir takipçisi, “Böylesine hoş bir bayanın yanında eli yüzü düzgün, yumurta topuk ayakkabı, elde tespih, blazer yelek ak gömlek giymeyen olağan bir insan gördüm.” yorumunu yaptı.

Burcu biriciğin emre ehil ile paylaştığı fotoğraf

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Okan Bayülgen’in Ajda Pekkan ile ilgili latifesi gerçek oldu! Toplumsal medyada herkesi şoke etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir