Behzat Ç. için geri sayım başladı! Yayın tarihi belli oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 09, 2022 Yorum Yok

2010 ve 2013 yılları ortasında Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşan fenomen sıra “Behzat Ç.” yeni dönemiyle Geri dönmeye hazırlanıyor. Yakın vakitte BluTV’de izleyenlerle buluşacak olan “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi”nin yayın tarihi aşikâr oldu.

Türk televizyonlarının unutulmaz polisiye dizisi Behzat Ç. yakın vakitte BluTV ekranlarında izleyenlerle buluşacak. “Çekiç ve Gül: Behzat Ç.” ismiyle yeni döneme damga vurmaya hazırlanan dizinin yayın tarihi aşikâr oldu. Toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Erdal Beşikçioğlu, dizinin 6 Aralık Salı günü BluTV’de yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. 

Çekiç ve Gül: Behzat Ç.

DAHA önce NELER OLDU?

Son olarak “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisindeki başarılı performansıyla isminden Laf ettiren Gökçe Eyüboğlu diziye savcı Belgin karakteriyle iç olmuş ve akabinde bir Devre ekranlarda fırtına üzere esen Çukur dizisinde Akın Koçovalı rolünü oynayan Burak Dadak‘ın da takıma iç olduğu öğrenilmişti.

Burak Dadak

Birbirinden başarılı oyuncuları bir bir takımına iç eden “Çekiç ve Gül: Behzat Ç.” dizisine sürpriz bir İsim daha iç oldu. Kanal D ekranlarının fenomen programı Çok Hoş Hareketler Bunlar 2‘nin sevilen ismi Evliya Aykan, 4. döneme giriş yapmaya hazırlanan programdan ayrıldı. Toplumsal medya hesabından “Uzun bir seyahatin sonuna geldik. Sahne ardında ve önünde eğlendiğim ve öğrendiğim yığınla tecrübe yaşadım. bütün takım arkadaşlarıma, Mutfak çalışanlarına ve hocamıza emeklerinden Dolayı teşekkür ediyorum. Elveda gençliğim…” formunda bir paylaşımda bulunan Evliya Aykan’ın Behzat Ç.’nin takımına iç olduğu açıklandı. 

Evliya Aykan

Dizide cinayet ofisin yeni elemanını oynayacak olan oyuncu hayranlarını heyecanlandırdı. 

Evliya Aykan Behzat Ç.nin takımına iç oldu

ÇEKİÇ VE GÜL: BİR BEHZAT Ç. ÖYKÜSÜ BİRİNCİ TANITIM FRAGMANI!

Heyecanla beklenen üretim için Geri sayım devam ederken, “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi”nden birinci tanıtım geldi. BluTV’nin toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda “Bu karanlık kentte kimse seni duymazsa biz Yeniden de duyarız la. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Öyküsü, yakında BluTV’de!” ifadeleri kullanıldı.

BEHZAT Ç. GERİ DÖNÜYOR!

Bir periyodun en sevilen üretimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Behzat Ç. yayınlandığı Devre ve sonrasında reyting rekorları kırarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştı. 

Behzat Ç

Dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, dizinin üçüncü defa ekranlara geleceğini müjdeleyerek Behzat Ç. hayranlarını heyecanlandırdı. “Ufak tefek yeni takımımız da olacak. Bizi ikna etmek hiç güç değil” diye konuşan Beşikçioğlu “Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz Vakit kıssayı, o sizi etkiliyorsa Tüm sanatkarlar için yeterlidir” tabirlerini kullandı.

Behzat Ç Geri dönüyor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir