Alina Boz’dan yıllar sonra gelen itiraf: Youtuber olacaktım!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 09, 2022 Yorum Yok

Şu sıralar yer aldığı ‘Bir Ufak peri masalı’ dizisindeki ‘Zeynep’ rolüyle izleyiciden tam not Meydan başarılı oyuncu Alina Boz yıllar sonra bir itirafta bulundu. Deniz Can Aktaş ile katıldığı youtube programında gelen bir sorunun üzerine bir Devre youtuber olmayı düşündüğü itiraf etti.

2014 yılında yayınlanan ‘Paramparça’ isimli dizideki ‘Hazal’ karakteriyle tanınan ve Aka zevk toplayan genç oyuncu “Alina Boz” yeni periyodun en yetenekli oyuncuları ortasında gösteriliyor. Rol aldığı her dizide isminden sıklıkla bahsettirmeyi başaran yetenekli oyuncu, ‘Bandırma roket Kulübü’ sinemasındaki rol arkadaşı “Deniz Can Aktaş” ile bir youtube programına konuk oldu. Programda soruları samimiyetle yanıtlayan Boz’dan yıllar sonra bir itiraf da geldi.

Alina Boz ve Deniz Can Aktaş

YOUTUBER OLMAYI DÜŞÜNMÜŞ

Kendisine gelen bir sorunun üzerine “Ben bir ortalar bi sıra yapmıştım lakin Fazla gitmemişti. İkinci diziye başlamadan Evvel youtuberları Fazla takip ediyordum. Bir arkadaşım vardı, Polina diye, o Vakit youtuberlığa yeni başlamıştı. Seyahat görüntülerini Fazla seviyordum. Ufak küçük belgeseli youtube’a uyarlama fikri benim Fazla hoşuma gitmişti. Hatta ben de ne yapabilirim diye düşündüm” diyerek İzah yapan oyuncu bir Devre youtuberlık yapmayı düşündüğünü itiraf etti.

Alina Boz

“KAMERAYA İLGİM VARDI”

Oyunculuğun da aslında kendi içeriğini oluşturma fikrine dayandığını belirten başarılı oyuncu, “13-14 yaşlarında kameraya Fazla ilgim vardı. Bir Tane de kameram vardı. Kendine yeni bir dünya yaratabilme fikri hoşuma gitmişti. Natürel o Vakit oyunculuk olmasaydı değil ancak vaktinde ilgimi çeken bir şeydi, kendi içeriğini oluşturmak. Oyunculukta da yaptığımız bir manada bu türlü bir şey. Kendi hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Bence youtube’da o denli bir yer. Hakikat mevzuyu, hakikat konsepti bulursan senin ruhuna uyan bir şey bulursan, Fazla hoş içerikler çıkıyor. Bence kamerayla uğraşmak ve bunun sayesinde dünyayı tanıyıp yeni beşerlerle tanışmak bence beğenilen bir fikir.” diye de ekledi.

Alina Boz

Alina Boz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer ile olan atışması gündem oldu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir