saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bahadır Yenişehirloğlu’ndan müjdeli haber! ‘Hayreddin’in çekimleri başladı

Bahadır Yenişehirloğlu’ndan müjdeli haber! ‘Hayreddin’in çekimleri başladı

admin admin -
34 0

Son olarak TRT1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde hem yazıp hem oynadığı Derviş karakterini canlandıran Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından beklenen yeni proje muştusunu verdi.

‘Payitaht Abdülhamid’, ‘Sevda Kuşun Kanadında’, ‘Mahsusa’, ‘Direniş Karatay’ üzere başarılı üretimlerde rol Meydan ehil müellif, oyuncu ve birebir vakitte hukukçu olan Bahadır Yenişehirlioğlu, Son beklenen haberi verdi. Es Sinema imzası ile yayınlanacak olan dizinin direktör koltuğunda Berat Özdoğan oturuyor.

Bahadır Yenişehirlioğlu

Yeni dönem için TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Hayreddin dizisinin ayrıntıları hakkında şimdi net bilgi verilmese de başrol oyuncusu olarak Tolgahan Sayışman ile el sıkışıldığı öğrenildi.

Hayreddin dizisinin çekimlerine başlandı

‘HAYREDDİN’ ÇEKİMLERİNE BAŞLANDI

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı niteliğinde bedellendirilen Hayreddin dizisinde Hayreddin karakterine Sayışman hayat verecek.

Tolgahan Sayışman

Usta sanatçı Bahadır Yenişehirlioğlu grubun anne karakteri olarak toplumsal medya hesabından bu müjdeli haberi, “Değerli dostlarım ısrarla soruyordunuz buyurun. HAYREDDİN  çekimlerine başladık güzel uğurlu olsun” notuyla verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta bunama konusuna dikkat çekti! Burnunuzu karıştırırsanız…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir