Ata Demirer’in Bursa Bülbülü filmi çıktı! Bursa Bülbülü nerede yayınlanacak ve konusu ne?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 14, 2023 Yorum Yok

Son devirde verdiği kilolarla gündeme gelen Ünlü komedyen cet Demirer, yeni sineması Bursa Bülbülü ile izleyici karşısına çıktı. Takımı ve mevzusuyla dikkat çeken Bursa Bülbülü sinemasının konusu ve oyuncuları da merak edildi. Bursa Bülbülü sineması yayımlandı mı? İşte Bursa bülbülü sineması ile merak edilenler:

Ünlü komedyen cet Demirer, yeni sineması Bursa Bülbülü için hayranlarını heyecanlandıran bir toplumsal medya paylaşımı yaptı. Demirer, uzun vakittir merakla beklenen Bursa Bülbülü yayınlandığını açıkladı. 

“BURSA BÜLBÜLÜ YOLA ÇIKTI”

Ünlü komedyen geçen yaz konut kazası yüzünden ayak bileğinden ameliyat geçirince Bursa bülbülü sinemasını ertelemek zorunda kalmıştı. Güzelleşir iyileşmez Çabucak çekimleri yapılan Bursa Bülbülü filmi 13 Ocak Cuma günü izleyiciyle buluştu. 

Bursa bülbülünden birinci kareleer

Setten kareleri paylaşan Ünlü komedyenin gömleği Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik tiplemesinin giydiği gömleğe benzetildi.

ata demirer bursa bülbülü

BURSA BÜLBÜLÜ SİNEMASI OYUNCULARI KİMLER?

Filmin takımında cet Demirer ile Bir arada Tarık Pabuççuoğlu, Melek Baykal, Erkan Can, Özge Özacar, ve Cem Gelinoğlu yer alıyor.

BURSA BÜLBÜLÜ SİNEMASI KONUSU NE?

Bursa Bülbülü, sinemasının konusu büyük hayali bir kaset çıkarmak olan Cengiz’in Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapması üzerine başlıyor. Taşkın’la tanışan Cengiz’in hayatı bir anda değişerek Enteresan olaylar çerçevesinde gelişiyor. 

Bursa bülbülü oyuncuları

BURSA BÜLBÜLÜ NEREDEN İZLENEBİLECEK?

Yapımcılığını BKM’nin, direktörlüğünü Hakan Algül’ün, senaristliğini ve başrolünü cet Demirer’in üstlendiği Bursa Bülbülü sineması Disney Plus platformunda seyirciyle buluşuyor.

Ata Demirer’in yeni sineması ‘Bursa Bülbülü’nün anne karakterinin ‘Recep İvedik’e benzetilmesine Şahan Gökbakar’dan yorum geldi: “Ata değerli bir komedyen. Yolu Aleni olsun, inşallah gişesi de benzesin.”

“ÇEKİMLERE BAŞLADIK”

Ata Demirer, yeni sineması Bursa Bülbülü’nün çekimlerine başladığını duyurmuştu.

ata demirer bursa bülbülü

Ata Demirer, “Bursa Bülbülü yola çıktı” notuyla sinemanın oyuncuları ile bir pozunu toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

ata demirer bursa bülbülü

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir