Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor! Arzum Onan mahkeme tarihini duyurdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 06, 2023 Yorum Yok

Magazin dünyası üst üste boşanma kararlarının alındığı nihayet periyotlarda bir ayrılık haberiyle daha sarsıldı. Sanat dünyasının Örnek çiftleri ortasında yer Meydan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin boşanacağı haberleri sonrası Arzum Onan sessizliğini bozdu. Onan, Boşanma tezini doğrulayarak mahkeme tarihini açıkladı.

1996 yılında nikah masasına oturan ve 27 yıldır sürdürdükleri evlilikleriyle magazin dünyasının Örnek çifti olarak gösterilen Ünlü oyuncular Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan hakkında sevenlerini üzen bir tez ortaya atılmıştı. Daha Evvel yaptıkları İzah evliliklerinde Sıkıntı yaşadıklarını doğrulayan Onan, bugün yeni bir paylaşım yaparak Üzücü haberi verdi.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan boşanıyor

ARZUM ONAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Mehmet Aslantuğ’dan ruhsal şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanacağı ileri sürülen Arzum Onan, Instagram hesabından eşiyle fotoğrafını yayınlayarak 29 Mayıs’ta boşanacaklarını duyurdu. Haklarında çıkan ruhsal şiddet argümanını yalanlayan Onan, paylaşımında şu sözleri kullandı: “Net söylüyorum; kimilerinin vicdanı yok. Sadece kendi çıkarları uğruna, neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; dengeli, saygılı, hisli Mehmet’i, nihayet derece nahoş bir palavrayla, konumlandığı siyasi gayreti üzerinden vurmaya çalışıyorlar. Halbuki Fazla nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım.”

“BOŞANMAYI MEHMET İSTEDİ, DAVAYI BEN AÇTIM”

“30 yıla yakın vakittir sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu çeşitten iftiralara materyal olmayı asla hak etmez” dedim. Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ek duygusal yüklere dönüştürmemek ismine bu türlü Tanım ettim. Vakit içinde gelinen basamakta, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha düzeyli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu palavra savlar alenen Üzücü niyet barındırmakta, maksatlı yapılmaktadır. Daha Evvel de paylaştığım üzere; vakitle her ilginin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, hürmetimizi, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle…”

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gülşah Saraçoğlu’ndan estetik itirafı! “Doğal olan yerlerim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir