Arnold Schwarzenegger eline kürek alıp çukuru asfaltla doldurdu! O anlar olay oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü aktör Arnold Schwarzenegger, Los Angeles’ta şoförlerin endişeli düşü haline gelen çukuru kapatmak için kolları sıvadı. O anları toplumsal medya hesabından paylaşan ehil aktör, Aka takdir topladı.

“Terminatör” sinema serisiyle dünya çapında geniş hayran kitlelerine ulaşan ve Hollywood’un en Fazla kazanan aktörlerinden biri olan Arnold Schwarzenegger, birebir zamanda ABD’nin California eyaletinin eski Valisi. Her Devre yardımsever davranışlarıyla isminden Laf ettiren Ünlü yıldız, nihayet hareketiyle gündem oldu. 

Arnold Schwarzenegger

Los Angeles’ta şoförlerin rahatsız olduğu çukura karşı belediyenin hiçbir şey yapmamasına sonlanan ehil oyuncu, eline kürek alarak harekete geçti. Toplumsal medya hesabından o anları paylaşan Schwarzenegger, “Üzerinden geçen araba ve bisikletleri perişan ederek haftalardır bütün komşularımı üzen dev çukuru, ben ve grubum kapatmaya geldik. Her Vakit söylüyorum. Şikayet etmeyin, yapın. Haydi bakalım.” sözlerini kullandı.

Arnold Schwarzenegger çukur kapattı

“BUNU BİZİM YAPMAK ZORUNDA OLMAMIZ SAÇMALIK”

Schwarzenegger’in bir komşusu çukurun asfaltla doldurduğunu ayrım edince camını indirip teşekkür etti. Komşusuna selam veren ehil oyuncu ise “Rica ederim. Bunu kendimiz yapmak zorunda kalmamız tam bir saçmalık. Haftalardır bu çukurun kapatılmasını bekliyorum.” dedi.

Arnold Schwarzenegger çukur kapattı

Los Angeles Belediyesi sözcüsü, Schwarzenegger’in bu hareketine, bunun olağan bir çukur olmadığını söyleyerek SoCal Gas şirketinin kentin sokaklarını etkileyen bu üzere hizmet çukurlarının olduğunu, çalışmaları tamamlandıktan sonra onarılacaklarını açıkladı.

Arnold Schwarzenegger çukur kapattı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Esra Dermancıoğlu’ndan “Gelin maaşı” göndermesi! “Ben de istiyorum gelin maaşı…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir