saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Ahu Tuğba’nın kızı hoşluğuyla büyüledi! “Annesinin kopyası…”

Ahu Tuğba’nın kızı hoşluğuyla büyüledi! “Annesinin kopyası…”

admin admin -
25 0


Yeşilçam’da güzelleriyle tanınan “Ahu Tuğba” nın kızı Anjelik Calvin’i görenler gözlerine inanamıyor. Hoşluğuyla herkesi kendine hayran bırakan Ahu Tuba’nın kızının hoşluğu de görenleri büyülüyor. Görenler ‘annesinin kopyası’ yorumlarını yapıyor.

Yeşilçam’a hoşluğu ve yeteneğiyle damgasını vuran ehil oyuncu Ahu Tuğba, kızı Anjelik Calvin‘in fotoğrafını kendi toplumsal medya hesabından paylaştı. Amerika‘da yaşayan ve polis olan Anjelik hoşluğuyla büyülerken, annesine olan benzerliğiyle de herkesi şoke etti.

Ahu Tuğba ve kızı

POLİS AKADEMİSİNDEN MEZUN OLMUŞ

Florida’daki Everglades University’nin Siyaset ve İrtibat kısmından mezun olan 27 yaşındaki Anjelik, mesleğinde kendisi için farklı bir yol çizerek, Florida’ daki polis  akademisinde eğitim almış. Şiddetli dersleri muvaffakiyetle tamamlayan Calvin, silah, yakın dövüş ve birinci yardım eğitimleri alarak polis akademisinden mezun olmuş.

Anjelik Calvin

Kızını toplumsal medya hesabından “Vampirella saçını seviyor. Benim kızım tatlı bir tavşan. Kendi saçını boyamış… Ah Fazla çabuk büyüyorlar… Kızımm Anjelique…” notuyla paylaşan Ahu Tuğba’nın paylaşımı toplumsal medyada Aka İlgi gördü.

Ahu Tuğba

İKİZ GİBİLER!

Kullanıcılar Anjelik için ‘ikiz üzere görünüyorlar’“Maşallah annesinin kopyası” gibi yorumlarda bulundular.

Ahu Tuğba ve kızı

Anjelik Calvin

LÜKS ARABASINI ÇÖPE ATMIŞTI!

Kızı ile ilgili sık sık paylaşımda bulunan Ahu Tuğba’nın, Anjelik’in sık sık bozukluk yapan arabasını çöpe attığını söylediği görüntü da toplumsal medya gündemine oturmuştu. O anları ‘Buradaki tamirci ismi altında hiçbir şeyden anlamayan beşerler bana kızımın otomobilini çöpe attırdı en sonunda’ notuyla paylaşan Tuğba’ya takipçilerinden “Atmasaydın, gereksinimi olana verseydin”, “Kimse yapamadı mı?”, “Arabayı kurtaran olur, atmayın” yorumları gelmişti.

Ahu Tuğba

İşte Ahu Tuğba’nın kızının lüks arabasını çöpe attığı görüntüler!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir