Zenia isminin anlamı nedir? Zenia ismi Kur’an’da geçiyor mu?Survivor Atakan’ın kızının ismi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 13, 2023 Yorum Yok

Survivor 2016 Şampiyonu olan Avatar lakaplı Atakan Arslan ve eşi Serap Korkmaz ikinci çocuklarını kucaklarına aldı. Çift kızlarına Zenia ismini verdi. Herkesin ilgisini çeken bu ismin manası ise merak konusu oldu.

Milli boksçu ve Avatar lakabıyla tanınan Survivor 2016 şampiyonu Atakan Arslan, 2017 yılından Serap Korkmaz ile dünya konutuna girdi. 2018‘de Leon Aslan ismini verdikleri birinci çocuklarını kucaklarına Meydan çift, artık de ikinci çocuklarını kucaklarına almanın memnunluğunu yaşıyor. Aka çocuklarının ismiyle de dikkat çeken çift, artık de yeni doğan kızlarına verdikleri İsim ile dikkat çekti. Eşiyle Bir arada hastane odasında çekildikleri kareleri paylaşan Arslan, kızlarına “Zenia” ismini verdiklerini açıkladı. Çiftin kızlarına verdikleri bu İsim ise dikkat çekti ve Zenia isminin manası arama sonuçlarında en Fazla merak edilenler ortasında yerini aldı. Peki Zenia isminin manası nedir? Zenia ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte merak edilenler…

Avatar Atakan ikinci Defa baba oldu

“ZENİA” İSMİNİN MANASI NEDİR?

Yunan kökenli bir İsim olan Zenia‘nın manası; Misafirperver, konuksever, samimi, Dost canlısı demektir. Zenia ismi kız isimleri ortasında, en Fazla kullanılan 12508. isimdir.

Zenia isminin anlamı

ZENİA İSMİ KUR’AN’DA GEÇİYOR MU?

Zenia isminin manasının yanında ismin Kur’an‘da geçip geçmediği de merak edilenler ortasında yer aldı. Yunanca kökenli olan Zenia ismi Kur’an’da geçmiyor. Ancak, kullanılmasında her hangi bir sakınca görülmüyor. isim birebir vakitte nihayet periyotlarda kız çocuklarına verilecek isimler ortasında en Fazla beğenilenler ortasında yer alıyor.

Zenia ismi kuranda geçiyor mu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bu imajlar büyüleyecek! “Güneşin okyanus yüzeyine sızan kusursuz imgesi…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir