Yüz Yıllık Mucize konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 14, 2023 Yorum Yok

Yeni döneme damga vurmaya hazırlanan savlı imal “Yüz Yıllık Mucize” tarihe Fer tutan Değişik hikayesiyle Aka heyecan uyandırdı. Dizinin konusunu, oyuncularını ve Cazibe yerlerini merak eden sıra tutkunları internette araştırma yapmaya başladı. Pekala Çehre Yıllık Mucize dizisi konusu nedir? Çehre Yıllık Mucize nerede çekiliyor? Çehre Yıllık Mucize dizisi ne Vakit başlıyor? İşte karşılıklar…

Star TV ekranlarının heyecanla beklenen yeni dizisi “Yüz Yıllık Mucize”, alışılagelmişin dışındaki konusu ve yıldız oyuncu takımıyla diziseverlerin radarına girmeyi başardı. Ebru Şahin ve Birkan Sokullu’yu bir ortaya getiren imal, 23 Mart 2023 tarihinde birinci kısmıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 1921 yılından beri 30’larında görünen bir adamın hikayesine odaklanan dizinin konusu, oyuncuları ve Cazibe yerleri birçok şahıs tarafından merak konusu haline geldi. İşte yeni dönemde fırtına üzere esmeye hazırlanan “Yüz Yıllık Mucize” dizisi hakkında merak edilen bütün ayrıntılar…

YÜZ YILLIK MUCİZE NE ANLATIYOR? YÜZ YILLIK MUCİZE KONUSU NEDİR?

Yüz Yıllık Mucize dizisinin başkahramanı Ali Tahir, 1893 yılında Selanik’te doğmuş ve 1921’de savaşta şehit düşmüştür. Lakin öldüğü gün Ali Tahir için yeni bir hayatın başlangıcıdır. O günden beri hiç yaşlanmayan Ali Tahir, tam 130 yaşındadır ve artık ismi de Kemal’dir.

Yüz Yıllık Mucize dizisi konusu

30’lu yaşlarında görünen Ali Tahir, ömrüyle ilgili radikal bir karar aldığı gün Harika isminde bir bayanla tanışır. Şahane ve Ali Tahir’in tanıştığı gün gerçek kıssanın başladığı gün olacaktır. 

Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesi

YÜZ YILLIK MUCİZE OYUNCULARI KİMLERDİR?

OGM Pictures imzalı “Yüz Yıllık Mucize” dizisinin direktörlük koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Nuran Cihan Şit kaleme aldığı üretimin başrollerinde ise başarılı oyuncular Birkan Sokullu ve Ebru Şahin yer alıyor. kuvvetli öyküsüyle İlgi odağı haline gelen üretimin oyuncu takımında Zerrin Tekindor, Necip Memili, Beğenilen Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Parıltı Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra gibi isimler yer alıyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları

YÜZ YILLIK MUCİZE UYARLAMA MI?

Fantastik kurgusu ve farklı öyküsüyle dikkat çeken sıra rastgele bir üretim ya da yapıttan uyarlama değildir.

YÜZ YILLIK MUCİZE NEREDE ÇEKİLİYOR?

130 Yıl boyunca yaşamasına Karşın hala genç görünen Kuvayı Ulusala mensubu bir adamın hikayesine odaklanan üretimde tarihi yerler göze çarpıyor. Dizinin Cazibe yerlerini merak eden vatandaşlar “Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor?” sorusuna Cevap aramaya başladı. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata üzere yerlerinde çekilen dizinin ileriki kısımlarında farklı yerler da kullanılabilir.

Yüz Yıllık Mucize Cazibe yerleri

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir