Yusuf İslam’dan çocuklara özel Ramazan animasyonu: Ramadan Moon

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 23, 2023 Yorum Yok

İngiliz asıllı Müslüman müzisyen insani yardım gönüllüsü Yusuf İslam, Ramazan ayını çocuklara sevdirmek ismine bir animasyon hazırladı. ehil sanatçı, ‘Ramadan Moon’ ismiyle hazırladığı animasyonla çocukların, yetişkinlerle Birlikte benzeri heyecanı yaşamalarını amaçlandığını belirtti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ramazan ayının gelmesine günler kala Yurt genelinde hummalı çalışmalar ile iftarı farklı sahuru farklı bir memnunluk olan on bir ayın sultanı için tarihi mescitler Osmanlı geleneği mahyalarla süslendi. Birçok ebeveyn, Ramazan’ın rahmetini ve birliğini çocuklarına aktarmak için şimdiden klasik Faaliyet programlarına bakmaya başladı. İngiliz asıllı Müslüman müzikçi ve Laf muharriri Yusuf İslam, Ramazan ayını yetişkinler kadar idrak etmesi ve benimsemesi ismine çocuklar için süper bir animasyon hazırladı.

Yusuf İslam

YUSUF İSLAM’IN SESİNDEN ÇOCUKLAR İÇİN RAMAZAN ANİMASYONU: RAMADAN MOON!

Yusuf İslam’ın Twitter hesabından yayımladığı animasyonda, Ramazan ayında yerine getirilen oruç ibadeti için sahura, iftara, namaza yer verilirken bunların çocuklarla birlikte yapılması gerektiği gözler önüne serildi.

Çocuklar için anlaşılır bir lisanla hazırlanan ‘Ramadan Moon’ animasyonu Aka zevk aldı. Bilhassa çocuklarına Ramazan ayının faziletini, birliğini ve beraberliğini anlatmak isteyen ebeveynler için kaynak niteliğinde görüldü.

Ramadan Moon

“HAYIRLI RAMAZANLAR!”

Animasyonun dizayncısı, direktörü ve imalcisi olan Merve Çirişoğlu, Laf konusu görüntüyü toplumsal medya hesabından paylaşarak şu notu ekledi:

“Sevgili Yusuf İslam ve çocuklarla yaptığımız animasyon serimizin birinci kısmıydı “Ramadan Moon”

Heyecanla paylaştığımız bir kutsal ay daha.
İyi Ramazanlar!”

Yusuf İslamdan çocuklar için Ramadan Moon animasyonu

Ramadan Moon animasyon

Ramadan Moon animasyonun birinci kısmından kareler

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir