Yürek Çıkmazı 5. bölüm fragmanı yayınlandı! “Benim annem yok artık!”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

TRT 1’in tezli projelerinden Yürek Çıkmazı, ehil oyuncu takımı ve çarpıcı kıssasıyla izleyiciden ağır İlgi gördü. Yürek Çıkmazı’nın evvelki kısmında Halil, başta kendisi olmak üzere, herkesin hayatını değiştirecek Aka bir karar vermişti. Pekala Yürek Çıkmazı’nın yeni kısmında izleyici hangi maceralar bekliyor? İşte Yürek Çıkmazı’nın 5. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve memnun Akusta’nın yer aldığı “Yürek Çıkmazı” dizisinin, susmuş bayanların sesi olması hedefleniyor. Her hafta Salı akşamı konutlara konuk olacak olan Yürek Çıkmazı dizisinin 5. kısım fragmanı yayınlandı. Yürek Çıkmazı dizisinin 29 Kasım Salı günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak. Pekala Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var?

İşte Yürek Çıkmazı dizisinin 5. kısım fragmanı…

Yürek Çıkmazı dizisi

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 5. KISIM FRAGMANI

Yürek Çıkmazı dizisi 2. kısım fragmanı

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 4. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Cennet’in vefatına dair küçük da olsa bir ipucu bulmayı ümit eden Zeynep, hiçbir sorusuna karşılık alamaz. O sabahı bilen iki bireyden birinin lisanları susmuş, Yılmaz ise konuşmamakta kararlıdır. Öte yandan Zeynep için mahalleye gelen Halil, cenazeden sonra babasıyla bir Kez daha karşılaşır. Onlar kozlarını paylaşırken, harcanan Yeniden Birsen olur. Bu da yetmezmiş üzere merdivenden düşerek hastaneye kaldırılır. Herkes bunun bir kaza olduğunu düşünürken, gerçeği öğrenen Halil, başta kendisi olmak üzere, herkesin hayatını değiştirecek Aka bir karar verir.

Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı romanından uyarlanmış olan imal hakkında TRT genel Müdürü Zahid Sobacı “Hayatı boyunca susmuş bayanların sesi olacak” sözlerine yer verdi. Dizi, Biricik başına olan bir bayanın çocuklarıyla gayretine Fer tutuyor.

 

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Alp Navruz (Halil), İrem Helvacıoğlu (Zeynep), Ayça Bingöl (Cennet), Dilara Aksüyek (Feride), keyifli Akusta (Yılmaz), Bihter Dinçel (Birsen), Cemal Toktaş, Erhan Alpay (Caner), Alp Akar, Eylül Ersöz (Seray), Güler Ökten, Ertuğrul Postoğlu, Aydan Şener, Timur Ölkebaş, hasret Ulukan, Rozet Hubeş

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir