Yıldız Çağrı Atiksoy’dan samimi açıklamalar: Yüzüğümü hiç çıkarmıyorum…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 10, 2022 Yorum Yok

Yer aldığı “Kuruluş: Osman” dizisindeki ‘Malhun Hatun’ karakteriyle herkesin beğenisini kazanan başarılı oyuncu Yıldız Çayır Atiksoy geçtiğimiz Eylül ayında meslektaşı Berk Oktay ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yakalanan hoş oyuncu arkadaşları Didem Balçın ve Can Aydın’ın armağanı olan Özel yüzüğünü göstererek İçten açıklamalarda bulundu.

Kendisi üzere oyuncu olan Berk Oktay ile Mesut bir evlilik sürdüren başarılı oyuncu Yıldız Çayır Atiksoy yer aldığı tarihi sıra ‘Kuruluş: Osman’daki ‘Malhun Hatun’ karakteriyle gönüllere taht kurmayı başardı. özel hayatıyla da merak edilen oyuncu evvelki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektiflere yakalandı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Atiksoy, İçten açıklamalar yaptı.

Yıldız Çayır Atiksoy

BALAYI YAZA KALDI

Nişantaşı’nda kış için alışverişe çıktığını söyleyen oyuncu, düğünden sonra balayı yapamadıklarını Ancak yaz dönemi için balayı planlarının olduğunu “Balayı olmadı. Zati biliyorduk, seçtiğimiz tarihlerde çalıştığımız için hiç kaygı etmedik. Lakin Edebiyat gidebiliriz. Vakit ayırıyoruz birbirimize, tıpkı meskenin içindeyiz. Günün sonunda birbirimizi görüyoruz.” kelamlarıyla açıkladı.

Yıldız Çayır Atiksoy ve Berk Oktay

“YÜZÜĞÜMÜ HİÇ ÇIKARMIYORUM”

Arkadaşları Didem Balçın ile Can Aydın’dan gelen içinde eşi ile kendi isimlerinin yazılı olduğu yüzüğünü de gösterip, “Bunu Didem Balçın ile Can Aydın aldı, onların armağanı. Üzerinde evlilik tarihimiz, Berk ile ismimiz ve sonsuzluk işareti var. Devre dizisinde oynadığım için oje süremiyorum, ellerim biraz bakımsız. Alyansımın yanında bu yüzüğü de takıyorum, hiç çıkarmıyorum” dedi.

Yıldız Çayır Atiksoy yüzük

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir