Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzeli’ usta oyuncu Bahar Öztan yıllara meydan okuyor!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 14, 2023 Yorum Yok

Türk sinemasının gamzeli hoşu Bahar Öztan kanser tedavisi görüyordu ancak çaba etti, yılmadı ve kazandı. Şimdilerde 61 yaşında Bodrum’da yaşayan Öztan, nihayet halini yayınladı.

Yeşilçam’ın gamzeli hoşu olarak bilinen Bahar Öztan yıllar geçse bile hoşluğundan hiçbir şey kaybetmiyor. Yakalandığı kanseri yenen ve hayata sıkı sıkıya bağlanan Bahar Öztan şimdilerde 61 yaşında. Yıllara medyan okuyan hoşluğuyla dikkat çeken oyuncu yer aldığı sinemalar ile hala Aka bir hayran kitlesine sahip. 7’den 70’e herkesin tanıdığı Bahar Öztan Özellikle Kemal Sunal ile kamera karşısına geçtiği tabip Civanım sineması ile hafızalara kazındı. 

Bahar Öztan’dan geçtiğimiz aylarda üzen haber gelmişti. Yıllar geçse bile hoşluğundan hiçbir şey kaybetmeyen ehil oyuncu Bahar Öztan’ın hastalığı nüksetmişti. Yeşilçam’ın birçok ehil ismi ile kamera karşısına geçen Bahar Öztan şimdilerde hayatını Bodrum’da sürdürüyor.

bahar öztan

Bahar Öztan yılların eskitemediği hoşluğuyla toplumsal medyada uzunluk gösterdi. Bugün doğum günü olan ve 61 yaşına basan Bahar Öztan’ın nihayet hali övgüleri topladı.

“BİRAZ BAHAR HERKESE UYGUN GELİR”

Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzeli’ ehil oyuncu Bahar Öztan, bu karesini “Biraz Bahar herkese âlâ gelir” notu ile paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Survivor 2023’den birinci tanıtım geldi! Acun Ilıcalı Tekrar tezli bir giriş yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir