saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Yasak Elma dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ı rakip görüyor!

Yasak Elma dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ı rakip görüyor!

admin admin -
25 0


Eda Ece’li Yasak Elma dizisi, evvelki kısmında Ben Bu Cihana Sığmazam’a yaptığı gönderme toplumsal medyada gündem oldu. Dizinin başrolünde yer Meydan ehil oyuncu Oktay Kaynarca’dan Cevap gecikmedi.

Fox TV ekranlarında her Pazartesi günü meskenlere konuk olan Yasak Elma dizisinin nihayet kısmında izleyici, şaşırtan bir diyaloğa denk geldi. verme Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakterinin ATV’nin reyting rekortmeni olan projesi Ben Bu Cihana Sığmazam’a yaptığı gönderme Hadise oldu.

Yasak Elmada olaylı gönderme

“EŞKIYA OLMAYA GELMİŞİM lakin BU YALIYA SIĞMAZAM”

Yıldız’ın Doğan’a, “Düştüysek kalkmasını da biliriz evelallah… Annemin izlediği dizilerden öğreniyorum bu replikleri…” tabirlerinden sonra Doğan’ın “Böyle diziler mi var?” sorusu üzerine Yıldız, “Var doğal… Ben dünyaya eşkıya olmaya gelmişim fakat bu yalıya sığmazam mesela… Dizilerin ismi…” diye Karşılık verdi.

Oktay Kaynarca

OKTAY KAYNARCA’DAN CEVAP GECİKMEDİ

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran BBCS’nin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Fazla konuşulan o sahne hakkında, “Dizinin imalcisi da, senaristi de arkadaşımız… Kendi ortalarında eğlenmişler. Biz de onların kendi ortalarında eğlenmelerine güldük. Ne hoş… Demek ki bizi seyrediyorlar” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hande Soral oğlunun ayaklarını yememek için kendini güç tuttu! Tatlılığıyla…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir