Yalı Çapkını’nda şoke eden ayrılık! Yalı Çapkını Fuat öldü mü? Doğukan Polat 33. bölümde..

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 18, 2023 Yorum Yok

Yayınlandığı birinci günden beri Aka İlgi gören ve ekranların fenomen dizisi haline gelen Yalı Çapkını dizisinde şoke eden bir ayrılık kararı yaşandı. Argümanlara nazaran dizinin Fuat’ı olarak bilinen Doğukan Polat’ın diziye veda edeceği ortaya atıldı. Pekala Yalı Çapkını Fuat öldü mü? Doğukan Polat diziye veda mı ediyor? İşte merak edilenler…

Star TV‘nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Yalı Çapkını, cuma günleri izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Her kısmında nefeslerin adeta tutulduğu sıra gerek oyuncularıyla gerekse sahneleriyle sık sık gündeme gelmeyi başarıyor. Bilhassa nihayet kısmında yaşanan heyecan dolu anlardan sonra yeni kısım fragmanı da Aka heyecan uyandırırken dizinin Fuat‘ı olarak bilinen Ünlü oyuncu Doğukan Polat‘ın yeni kısımda diziye veda edeceği sav edildi.

Yalı Çapkını Fuat ölüyor mu

YALI ÇAPKINI FUAT ÖLDÜ MÜ? DOĞUKAN POLAT 

Sosyal medyada dolaşan tezlere nazaran; dizide Fuat karakteri olarak yer Meydan oyuncu Doğukan Polat, 33. kısımda ölerek diziye veda edecek. Bahisle alakalı olarak Kesin bir bilgi bulunmasa da dizinin nihayet kısım fragmanında yaşanan silah patlama sesinin duyulması ve meskendeki herkesin üzülmeye başlaması, Fuat’ın öldüğü tezlerini daha da güçlendirdi. Toplumsal medyada gündem olan hususla ilgili olarak Kesin sonucun bu hafta yayınlanacak olan kısımla belirli olması bekleniyor.

Doğukan Polat diziye veda mı ediyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Seda Bakan’dan “ev kadını” çıkışı! “Dünyanın en güç işi…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir