Will Smith’in tokadından 1 yıl sonra Chris Rock’tan açıklama: Hala acıyor!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 05, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Yıl Will Smith’in Chris Rock’a sahnede attığı tokat, Oscar mükafat Merasimi tarihinin en unutulmaz olaylarından biri olarak hafızalarda yer etmişti. Daha Evvel husus hakkında açıklamalarda bulunan Chris Rock, yeni stand-up gösterisinde “Hala acıyor, kulaklarımda Summertime çalıyor” diyerek sitem etti.

Geçtiğimiz Yıl 94’üncüsü düzenlenen Oscar Ödülleri’nde dünyaca Ünlü yıldız Will Smith ve komedyen Chris Rock ortasındaki yaşanan tatsız Hadise dünya basınında Aka yankı uyandırmıştı. Merasimin sunuculuğunu üstlenen Chris Rock, hastalığı nedeniyle saçları olmayan Will Smith’in eşine espri yapmış ve ortalık karışmıştı. Bir anda sahneye atlayan Smith, Chris Rock’a tokat atmış ve o anlar Ödül merasimini düzenleyen Hollywood Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından affedilmemişti. 

Will Smith, Jada Smith ve Chris Rock

“HAYATIM BOYUNCA WİLL SMİTH’İ SEVDİM”

Netflix’te yayımlanan yeni stand-up gösterisi ‘Selective Outrage’de mevzu hakkında konuşan Chris Rock, şöyle konuştu:

“Herkes biliyor, geçen Yıl tokatlandım. Beşerler, ‘Acıdı mı?’ diye soruyor. Hala acıyor. Kulağımda Summertime çalıyor. Bütün hayatım boyunca Will Smith’i sevdim. bütün hayatım boyunca onu destekledim. Artık ise yalnızca Smith’i çığlıklar atarken görmek için Emancipaton izliyorum.” 

AKADEMİ ÖNLEMLERİ SIKI TUTMA KARARI ALDI!

Smith’in 10 Yıl boyunca Oscar galalarından ve diğer Akademi etkinliklerinden men edilmesinin akabinde Akademinin Ceo’su Bill Kramer, açıklamalarda bulundu. Time mecmuasına röportaj veren Kramer, bu Yıl sıkı önlemler aldıklarının altını çizerek meydana gelebilecek rastgele bir krize karşı hazırlıklı olduklarını lisana getirdi. Öte yandan Akademi Lideri Janet Yang ise Will Smith’in tokadına karşı yeteri kadar süratli devinim edemediklerini söylemişti.

Will Smith tokat olayı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

İzleyenler gözyaşlarına Yargıç olamadı! Annesinin mezarına geldiğini hisseden Irmak bebek…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir