Vintage nedir? Vintage ev dekorasyonu nasıl yapılır?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Eskiye duyulan hasretin en hoş yansıması olan Vintage dekorasyon, uzun yıllardır popülerliğini muhafazaya devam ediyor. özgün ve Özgün bir nazar açısını benimseyen bu tarzla siz de evlerinizde unutulmaz dokunuşlar yapabilirsiniz. Pekala Vintage nedir? Vintage dekorasyon nasıl yapılır? İşte ayrıntılar….

Kaç yaşında olursak olalım her birimiz geçmişe derin bir hasretle bağlı oluyoruz. Bazen Vakit eski bir Hollywood sinemasında Bazen Vakit sandıklarda tarihin izlerini taşımaya devam eden bir kitapta Bazen Vakit da anneannelerimize ilişkin değerli bir kolyede… Tarihe tanıklık eden ve kendilerine has bir karakteri barındıran bu usulü konutunuza de yansıtmak isterseniz vakitsiz bir tarz olan “Vintage dekorasyon” ile göz kamaştıran bir Ömür alanına sahip olabilirsiniz. Yeni mobilyaların sahip olamadığı nostaljik bir havayı konutlara Konuk eden Vintage dekorasyon hakkında bilinmesi gereken ayrıntılara gelin Bir arada göz atalım.

VİNTAGE NEDİR?

Geçmiş yıllara ilişkin olan Biricik ve özgün modüller için kullanılan Vintage terimi, eski görünümlü eşyalar için değil de sahiden muhakkak bir periyoda ilişkin olan nesneleri tanımlıyor. En az 30 yıllık geçmişi ve apansız Çok sahibi olan Vintage eserler, tarihi değer taşımaktadır. 

VİNTAGE konut DEKORASYONU NASIL YAPILIR?

1920 ve 1950 yılları ortasında kullanılan dekorasyon eserlerini temsil eden Vintage konut dekorasyonu Ömür alanlarında kendine has bir kompozisyon çizmek isteyenler için eşsiz bir Görünüm sunar. nihayet derece Kolay ve özgün bir atmosfere sahip olan bu dekorasyon biçimini kullanmaya karar verdiyseniz hakikat renk seçimiyle işe başlayabilirsiniz. 

Vintage mesken dekorasyonu

Gösterişsiz renklerin anne temasını oluşturduğu Vintage konut dekorasyonunda bej, krem, gri ve kırık ak üzere renklerle âlâ bir başlangıç yapabilirsiniz. Öte yandan pembe, lila, mavi ve yeşilin Nefes tonlarının romantik bir hava oluşturduğu Vintage dekorasyonda sıklıkla desenlerle harmanlanmış renklere rastlayabilirsiniz. Yumuşak ve nötr renklerin tercih edildiği bu tarzda sadeliği çiçek ve yaprak desenleriyle Birlikte kullanabilirsiniz. 

Vintage salon dekorasyonu

Rahatlık ve sadeliğe yük veren Vintage tarz ile huzurlu ve İçten bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu noktada mobilya seçimi yaparken Fazla Aka ve abartılı modüllerden Irak durmalısınız. 

Vintage dekorasyon

Vintage dekorasyonda en sık kullanılan kesimler abajur, şamdan, sandık, puf ve aynalardır. 

Vintage konut dekorasyonunda bavul kullanımı

Öte yandan pikap ve radyo üzere eşyaları da salon dekorasyonunuzda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Ev dekorasyonunda pikap kullanımı

Aynı vakitte daktilo ve eski mesken telefonları da bu dekorasyonda süper bir Görünüm yakalamanıza Yardımcı olacaktır. 

Ev dekorasyonunda daktilo kullanımı

Vintage dekorasyonla döşenmiş konutlarda klasik ve standart bir nazar açısıyla karşı karşıya kalmanız Mümkün değildir. Bu tarz farklı, özgün ve eşsiz olan ayrıntıları bir ortaya getirmeye İtina göstermektedir. Antika dükkanlarından, ikinci el satıcılarından, antika pazarlarından yahut koleksiyonculardan Vintage modüllere sahip olabileceğiniz üzere aile büyüklerinize ilişkin modüllerle da bu stili meskeninize yansıtabilirsiniz. 

Vintage Döşek odası dekorasyonu

Yalnızca mobilyalarda değil ayrıntılarda da Vintage esintilerine yer verebilirsiniz. Bunun için çay fincanları ya da tepsilerde Vintage modüller tercih ederek konuklarınızı geçmişte küçük bir seyahate çıkarabilirsiniz.

Vintage sofra dekorasyonu

UNUTMAYIN HOŞ BİR konut HUZURLU ADIMLARIN BAŞLANGICIDIR!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir